Plati.ru güvenilir mi?

Dediğim gibi satın alım sorun yapmaz. Genellikle Arjantin gibi özel fiyatlandırma yapılan bölgelerden ürün satın alıp global olarak satıyorlar. Size satın alım sonrasında vpn ile ürünü aktifleştirip Arjantinde satın almış gibi sunuculara giriyorsunuz ve hesabın tek kullanıcısı da siz olmadığınız için aslında ucuza satmış olmuyorlar hatta daha çok kazanıyorlar.
Ek olarak eğer aklınızda competitive bir oyun almak varsa Arjantin gibi bir ülke üzerinden satın alım yaparsanız Amerika sunucularında oynamak zorunda kalırsınız bu da ortalama 200 ping demek sorun çekebilirsiniz.
Yine de temkinli olun.
Evet temkinli olmakta fayda var Plati.ru üzerinden satın alım yapacaksanız kartınıza yeni bir sanal kart hesabı oluşturup o kart üzerinden satın alım yapabilirsiniz.

Ek olarak eğer aklınızda competitive bir oyun almak varsa Arjantin gibi bir ülke üzerinden satın alım yaparsanız Amerika sunucularında oynamak zorunda kalırsınız bu da ortalama 200 ping demek sorun çekebilirsiniz.

Evet temkinli olmakta fayda var Plati.ru üzerinden satın alım yapacaksanız kartınıza yeni bir sanal kart hesabı oluşturup o kart üzerinden satın alım yapabilirsiniz.
Şimdi satın alım yaptım kartımı da online alışverişe kapattım sonrasında kullanacağım zaman açacağım. Teşekkürler tekrardan .Dediğim gibi hukuki açıdan bir sorun çıkarmazsa gerisi mühim değil :D

Plati.ru kullanmasını bilirsen çok güvenli olur. Güvenli alıcılardan alırsan bir problem olmaz zamanında yüklü miktarda oyun satın alıp satmıştım taş çatlasa 1-2 problem yaşamıştım onları da çözdüm.

İyi oyunlar o halde umarım bir sorunla karşılaşmazsınız.
Umarım,teşekkürler.
Plati.ru kullanmasını bilirsen çok güvenli olur. Güvenli alıcılardan alırsan bir problem olmaz zamanında yüklü miktarda oyun satın alıp satmıştım taş çatlasa 1-2 problem yaşamıştım onları da çözdüm.
Dediğim gibi hukuksal açıdan bir sorun yok değil mi?.Legal yani

Bundan birkaç yıl önce birçok oyun almıştım buradan. Bazıları e-postası değiştirilebilen hesaplardı bazıları da değiştirilemeyen. Değiştirilebilenler hala bende duruyor ancak Minecraft hesabı hariç diğer hesaplar gitti. O yüzden alacaksanız buna dikkat edin.

Ayrıca şöyle bir uyarı gelmiş: "According to the statement from the seller, this account is the property of the seller and was obtained/registered by legal means. The responsibility for the sale of the account rests solely with the seller. The responsibility for potentially breaking the user agreement with the publisher rests solely with the seller. The trading platform Plati does not permit publishing illegal content on the resource pages." Kısacası satıcı bu hesabı legal yollarla elde etmiştir tarzı bir uyarı eklemişler. Ne kadar doğru o size kalmış.

Geri
Yukarı