Plati.ru Güvenli mi?

Güvenli mi?

• Güvenli

Oy: 2 8,7%
  • Şans İşi

Oy: 8 34,8%
  • Satıcıya Bağlı

Oy: 9 39,1%
  • Güvenli Değil

Oy: 4 17,4%

• Oy verenlerin toplamı
    23
İlla denemek istiyorsan yarım dolar'a minecraft premium hesaplar var. Bir al dene derim, 0,50$. Minecraft oyna diye değil ama, sitedeki en ucuz şeyler bu hesaplar. Emin olmak istiyorsan alabilirsin. Güvenilir değilse de zaten 1,50 TL yanar. Gittiğine üzülmeyeceğin bir rakam yani. Büyük oyunlar almadan önce dene derim.

Birilerinden çalıp satıyorlar. Etik mi? Hayır.

GTA V aldım ve bir gün sonra benden de çaldırlar. Mesaj attım satıcıya, anlattım durumu. Giriş yapamadığıma dair video çekmemi istedi. Çekip attım videoyu. Kullanıcı bilgileri değiştirimlişmti, yani başkasına satılmış. Aldıktan sonra "böyle bir sorunla karşılaşırsam tekrar mesaj atarım." dedim ve daha da sorun olmadı. 1 aydır oynuyorum.

Ben gta 5 aldim 1 ay once ve simdiye kadar 4 hesap geriye alindi 5. Hesabi alali 1 hafta oldu bekliyorum her an geri alinabilir korkusuyla zaten 8 tl ye geldi ama sunu unutmamak lazim tek çakal biz degiliz 8 tl veripte 180 tl lik oyuna sahip olacak:)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı