plati.ru sitesi sağlam mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
O işaret pound değil mi? Euro diye sayarsak da 50 lira ediyor.

Siteden oyun almadım Ama Deneme için Windows 8.1 Pro Multilang lisans satın aldım Gece uyumadım korsan Windows 7'yi sildim ve Windows 8.1 Pro kurdum.
Плати.Ру Windows 8.1 Pro 32/64 Лицензия 1ПК + ISO + сертификат
Kurulumdan sonra aldığım lisansla aktivasyon işlemini yaptım herhangi bir sorun olmadı.
Ödemeyi kredi kartı ile yaptım ödeme ekranından sonra lisans numarasını otomatik verdi. 
Bugün bir de oyun alıp deneyeceğim yine deneyimlerimi yazarım

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun alırken çok dikkatli seçin. Çünkü bölge uymazsa çok sorun yaşarsınız.

Teşekkürler, Steam'de sıkıntı çıkmaz inşAllah. Rehber çok sade ve anlaşılır olmuş tebrikler.

Eğer sizin için sorun olmazsa Steam ürünü satın alabilir misiniz uygun olduğunuzda?

Konuyu belki hortlattım ama T.C İşbankası Maximum kart ile alışveriş yapabilir miyim bu siteden? BF4 alacağım. Плати.Ру BATTLEFIELD 4 (Origin/RegionFree)+СКИДКИ +Подарок Sanırım satıcı da güvenli? Maximum kart ile alışveriş yapabiliyor isem şu formu dolduracağım. Origin sıkıntı çıkarmaz değil mi? @ozekinci ozekinci @Berke Kan
G5dGcEb.png

Herhangi bir sıkıntı çıkmaz Ben Axess ve World card ile alışveriş yaptım. BF4 ve Premium aldım.
Yanız o linkteki rusya için geçerli sen EU key almalısın.

Son düzenleme:
Siteden oyun almadım Ama Deneme için Windows 8.1 Pro Multilang lisans satın aldım Gece uyumadım korsan Windows 7'yi sildim ve Windows 8.1 Pro kurdum.
Kurulumdan sonra aldığım lisansla aktivasyon işlemini yaptım herhangi bir sorun olmadı.
Ödemeyi kredi kartı ile yaptım ödeme ekranından sonra lisans numarasını otomatik verdi. 
Yeni pc aldım bende sizin aldığınız site den windows 8.1 almayı planlıyorum satın aldığınız windows uptademi yoksa şu oem tarzı 0 windows mu birde pc linux yüklü windows geçmişi yok. Teşekkürler.

Merhaba. Bende sizin almış olduğunuz siteden aynı ürünü alacağım. Aldığınız ürün update mi? Yoksa şu oem tarzı 0 Windows mu şahsi pc yeni linux yüklü windows geçmişi yok. Sorun olur mu saygılar?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı