Plati.ru üzerinden AliExpress hesabı almak

EncOks2

Hectopat
Daha fazla  
Plati.ru'dan AliExpress hesabı alacağım. Nasıl kullanırım, neye dikkat etmeliyim ve nasıl ödemeliyim? Bu satıcıdan bu hesabı alabilirsin dediğiniz varsa link atabilir misiniz? Çünkü bazıları tek bölgede çalışıyormuş hesapların.

Plati.ru üzerinden AliExpress hesabı almanızın sebebi nedir? Ücretsiz bir şekilde hesap oluşturabiliyorken neden para verip alıyorsunuz?

İçerisinde birden fazla kupona sahip hesap satıyorlar. O yüzden almak istediğini düşünüyorum. Ben daha önce aldım. 100'den fazla satış ibaresi olan satıcılar güvenilir oluyor genelde. Açıklama kısmında çalışan ülkeler yazar. Bazı kuponlar App de, bazılarıysa PC de çalışıyor. PC de çalışanlar daha hatasız oluyor genelde. Tabii ödeme ekranında güvenlik sebebiyle sipariş iptal edildi yazısıda gelebiliyor. Biraz şans işi çalışıyordu bende. Bazı satıcılarda böyle hatalara karşılık yeni hesap verebiliyordu.

İçerisinde birden fazla kupona sahip hesap satıyorlar. O yüzden almak istediğini düşünüyorum. Ben daha önce aldım. 100'den fazla satış ibaresi olan satıcılar güvenilir oluyor genelde. Açıklama kısmında çalışan ülkeler yazar. Bazı kuponlar App de, bazılarıysa PC de çalışıyor. PC de çalışanlar daha hatasız oluyor genelde. Tabii ödeme ekranında güvenlik sebebiyle sipariş iptal edildi yazısı da gelebiliyor. Biraz şans işi çalışıyordu bende. Bazı satıcılarda böyle hatalara karşılık yeni hesap verebiliyordu.
Çalıntı oyun hesabına benzer durumlardan değil öyleyse. İllegal-çalıntı hesap satışlarıyla adını duyurmuş bir site olduğunu bildiğim için önyargıyla yaklaştım.

Çalıntı oyun hesabına benzer durumlardan değil öyleyse. İllegal-çalıntı hesap satışlarıyla adını duyurmuş bir site olduğunu bildiğim için önyargıyla yaklaştım.

Yok çalıntı hesap gibi bir şey yok bunlarda. Kupon kasma yöntemini biliyorlar. Bu şekilde hesapları hazır kuponlu halde satıyorlar. Hesaplar da zaten daha önce sipariş verilmemiş sıfır hesaplar oluyor. Eskiden 20 dolar kuponlu hesapları 3-4 dolara aldığımı hatırlıyorum. Şu sıra sade 4-6 dolar gibi kuponlar mevcut.

Yeni konular

Geri
Yukarı