Plati.ru'dan $20 AliExpress indirim kuponu almak

121228

Kilopat
Makaleler
10
Şöyle bir arkadaş buldum. Kendisi 4,7 dolara Aliexpress için 20 dolar indirim kuponu veriyor. Bayağı kişi almış herhalde, güvenli bir satıcıya benziyor. Sizce almalı mıyım? Alırsam da kuponu nasıl veriyor, kod şeklinde mi, yoksa direkt içinde 20 dolar kuponu olan bir hesap şeklinde mi? Bilgilendirirseniz sevinirim.

@brightosayisamuel @MisakiTaro @GardropFuat16

Son düzenleme:
Bende almayı düşünmüştüm ama AliExpress'te işin içine T.C. numarası falan girince açıkcası bir çekindim almadım.

Şöyle bir arkadaş buldum. Kendisi 4,7 dolara Aliexpress için 20 dolar indirim kuponu veriyor. Bayağı kişi almış herhalde, güvenli bir satıcıya benziyor. Sizce almalı mıyım? Alırsam da kuponu nasıl veriyor, kod şeklinde mi, yoksa direkt içinde 20 dolar kuponu olan bir hesap şeklinde mi? Bilgilendirirseniz sevinirim.

@brightosayisamuel @MisakiTaro @GardropFuat16

Biraz daha bekleyin şuan pahalıya satıyorlar 1-2 haftaya 3-3,5 dolar fiyatına düşer.
Bende almayı düşünmüştüm ama AliExpress'te işin içine T.C. numarası falan girince açıkcası bir çekindim almadım.
T.C'yi kafandan sallayabilirsin.

Biraz daha bekleyin şuan pahalıya satıyorlar 1-2 haftaya 3-3,5 dolar fiyatına düşer.

T.C'yi kafandan sallayabilirsin.
Siz daha önceden yapmıştınız sanırım. Satıcıdan indirim kuponunu alıyorum o da bana içinde 20 dolar indirim kuponu olan hesap veriyor, ve verdiği hesaba girip istediğim ürünü alıyorum öyle mi? Başka yapmam gereken bir şey yok yani. Birde kupon yanma olayı falan varmış o nedir?

Geri
Yukarı