Plati.ru'dan Oyun Alınır Mı?

Yüksek puanlı mağazalardan çalıntı hesap satın alıp uzun süre boyunca kullanabilirsiniz. İsterse üstünden 1 yıl geçsin mağazaya "hesap sahibi şifreyi değiştirdi" diye mesaj attığınızda yeni bir hesap alabiliyorsunuz. "Lifetime warranty" ve yüksek puanlı mağaza gördüğünüzde düşünmeden alabilirsiniz.
Hocam hesap almak istemiyorum. Daha sonra bu muhabbetlere girmek yerine direkt key alayım istiyorum.

İnternet aleminin kara borsasıdır orası. Şansınıza bağlı olarak alacağınız ürünün geçerliliği de değişir. Ben olsam biraz daha fazla öder farklı bir platform üzeriden satın alırdım.

Arkadaşlar merhaba. Almak istediğim birkaç oyun var. Plati.ru adlı siteyi çok duydum ama güvenilir mi emin olamadım. Sadece key olarak almayı düşünüyorum. Başkasının hesabı olarak değil kendi hesabımda kütüphaneme eklemek istiyorum. Sizce güvenilir mi? Alacağım key geçerli olur mu? Geçerli olur mu derken kullanılmış olma veya Türkiye'de geçerli olmama gibi bir durumu var mı? Eğer tavsiye ediyorsanız nasıl alışveriş yapabilirim siteden?
Güvenilir satıcılarla alışveriş yap, ben 2016'Da rahat 200 tane minecraft premium almışımdır.

50 Kuruşa alıp 5-10 tl ye sattım. Bozulan hesapları eğer satıcı garanti verirse paşa paşa değiştirir. İnanmiyorsan ss atabilirim değişim talebi ettiğim hesapların :)

Bugün Origin Access aldım 19 liraya. Zamanında da 20 liraya GTA V almıştım hala kullanıyorum hesabı epostasını da değiştirdim. Bir sorun yaşamadım ama garantisi yok.

Güvenilir satıcılarla alışveriş yap, ben 2016'Da rahat 200 tane minecraft premium almışımdır.

50 Kuruşa alıp 5-10 tl ye sattım. Bozulan hesapları eğer satıcı garanti verirse paşa paşa değiştirir. İnanmiyorsan ss atabilirim değişim talebi ettiğim hesapların :)
Satıcının güvenilir olup olmadığını nasıl anlayabilirim? Key olarak alırsam Key'in daha önce kullanmış olma ihtimali var mı sizce? Riskli midir?
Bugün Origin Access aldım 19 liraya. Zamanında da 20 liraya GTA V almıştım hala kullanıyorum hesabı epostasını da değiştirdim. Bir sorun yaşamadım ama garantisi yok.
Hocam hesap olarak değil, Key olarak soruyorum. Hesap işi key'e göre çok daha riskli. Key olarak isteme sebebim oyunu kütüphanemde görmek istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Satıcının güvenilir olup olmadığını nasıl anlayabilirim? Key olarak alırsam key'in daha önce kullanmış olma ihtimali var mı sizce? Riskli midir?

Hocam hesap olarak değil, key olarak soruyorum. Hesap işi key'e göre çok daha riskli. Key olarak isteme sebebim oyunu kütüphanemde görmek istiyorum.
Ben aldığımda key olarak geldi zaten. Originden aktive ettim kullanıyorum.

Arkadaşlar merhaba. Almak istediğim birkaç oyun var. Plati.ru adlı siteyi çok duydum ama güvenilir mi emin olamadım. Sadece key olarak almayı düşünüyorum. Başkasının hesabı olarak değil kendi hesabımda kütüphaneme eklemek istiyorum. Sizce güvenilir mi? Alacağım key geçerli olur mu? Geçerli olur mu derken kullanılmış olma veya Türkiye'de geçerli olmama gibi bir durumu var mı? Eğer tavsiye ediyorsanız nasıl alışveriş yapabilirim siteden?

]
Hocam, sertifikalı satıcılardan alın. Eğer haksızlığa uğrarsanız satıcıyı şikayet edebilirsiniz zaten.

Geri
Yukarı