Plati'den GTA V Satın Almak

Cihat Uğurlu

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Meslek
CNC ve Forklift Opr.
Arkadaşlar merhaba, kardeşim için GTA V alacaktım. Fakat fiyatından ötürü social club hesabı almak daha mantıklı geldi. Plati.Market sistesinde çok ucuza(4$) gördüm. Site için biraz inceleme yaptım. Birçok kişi bu şekilde almış. Ben size de sormak istedim. Bu siteden alışveriş yapılır mı? Sıkıntı yaşayan var mı?

Yapılmaz. %95 ihtimalle aynı üyeliği aynı hafta 2-3 kişiye birden satarlar, hesabı en fazla 2 gün kullanabilirsiniz, sonra bir bakarsınız hesaba giriş yapamıyorsunuz.
Social Club hesabı almak mantıklı değil, Steam indirimlerinde 70-80 TL verin sizin olsun.
Dolandırılmaya gerek yok.

Yapılmaz. %95 ihtimalle aynı üyeliği aynı hafta 2-3 kişiye birden satarlar, hesabı en fazla 2 gün kullanabilirsiniz, sonra bir bakarsınız hesaba giriş yapamıyorsunuz.
Social Club hesabı almak mantıklı değil, Steam indirimlerinde 70-80 TL verin sizin olsun.
Dolandırılmaya gerek yok.
Anladım teşekkür ederim.

Öncelikle selam, ben 2 - 3 hafta önce gta 5 aldım sorunsuz kullanıyorum. Biraz şans işi mesela bana verilen hesaba en son 2015 yılında girilmiş. Sanmıyorum sorun çıkacağını.

Oradan Need For Speed Payback almıştım 2 dolar gibi bir fiyata. Her gün şifre değiştiriyordu adam, yeni hesap veriyordu, yani 4 dolar veriyorsun ama o oyun senin olmuyor. Senin gibi binlerce hatta belki de milyonlarca insana satılıyor.

Öncelikle selam, ben 2 - 3 hafta önce gta 5 aldım sorunsuz kullanıyorum. Biraz şans işi mesela bana verilen hesaba en son 2015 yılında girilmiş. Sanmıyorum sorun çıkacağını.
Aldım, fakat e-mail değiştiremiyorum. Satıcı ile iletişime geçtim, fakat şuan offline. Bakalım geri dönecek mi? :)
Oradan Need For Speed Payback almıştım 2 dolar gibi bir fiyata. Her gün şifre değiştiriyordu adam, yeni hesap veriyordu, yani 4 dolar veriyorsun ama o oyun senin olmuyor. Senin gibi binlerce hatta belki de milyonlarca insana satılıyor.
Evet, o kısmını anladım. Baktım olmuyor, bakiye olarak iade alırım. Sonrada random key falan alırım.

Aldım, fakat e-mail değiştiremiyorum. Satıcı ile iletişime geçtim, fakat şuan offline. Bakalım geri dönecek mi? :)

Evet, o kısmını anladım. Baktım olmuyor, bakiye olarak iade alırım. Sonrada random key falan alırım.

Email değişmesi lazım normalde fakat bende şöyle olmuştu önceden social club uyeligi almışım. Haberim yok maili onayliyor fakat yine eski mail gözüküyordu. Demek istediğim yeni bir eposta ile dene.

Email değişmesi lazım normalde fakat bende şöyle olmuştu önceden social club uyeligi almışım. Haberim yok maili onayliyor fakat yine eski mail gözüküyordu. Demek istediğim yeni bir eposta ile dene.
Biraz önce yeni bir eposta kaydı oluşturdum. Fakat onun üzerine bile alamıyorum.

We were unable to verify your new email address. Please submit a new email address change request. Şeklinde hata veriyor.

Satıcı yeni bir hesap verdi. Son giriş 2 yıl kadar önce. Tüm bilgileri değiştirdim. Teşekkürler herkese.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı