Çözüldü Platin kupa almak için ne yapmamız lazım?

• Konuyu başlatan Petri
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 24
  • Görüntüleme 544
Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Petri

Kilopat
Ghost of Tsushima oynuyorum ve platin kupa almak istiyorum. Bildiğiniz üzere oyun director's cut güncellemesi aldı. Bu yüzden de platin kupayı almak için tam olarak ne yapmam gerektiğini bilmiyorum. Sadece ana oyunu tamamlasam yeter mi yoksa Legends modu gibi eklentilerin de başarımlarını kazanmak zorundayım?

Tam oyundaki ilerlemem:

IMG_2642.jpeg

Bahsettiğim eklentiler:

IMG_2641.jpeg

Çözüm
Evet, hocam. O kupaları gösteren bir rehber okudum. Lakin aradığım cevabı bulamadım.

Eklentilerdeki modlarda da bazı başarımlar var. Platin kupayı almak için onları yapmam gerekiyor mu bilmiyorum. Onu öğrenmeye çalışıyorum zaten.
Sadece ana oyunun başarımlarını yapmanız yeterlidir diye düşünüyorum.
Ghost of Tsushima oynuyorum ve platin kupa almak istiyorum. Bildiğiniz üzere oyun director's cut güncellemesi aldı. Bu yüzden de platin kupayı almak için tam olarak ne yapmam gerektiğini bilmiyorum. Sadece ana oyunu tamamlasam yeter mi yoksa Legends modu gibi eklentilerin de başarımlarını kazanmak zorundayım?

Tam oyundaki ilerlemem:

Eki Görüntüle 2131788

Bahsettiğim eklentiler:

Eki Görüntüle 2131787
Gizli kupaları gösteren ps siteleri vardı. Baya bir işe yarayabilir. Exophase veya benzeri sitelerde gizli kupaları görebiliyorsunuz.

Gizli kupaları gösteren ps siteleri vardı. Baya bir işe yarayabilir.
Evet, hocam. O kupaları gösteren bir rehber okudum. Lakin aradığım cevabı bulamadım.

Eklentilerdeki modlarda da bazı başarımlar var. Platin kupayı almak için onları yapmam gerekiyor mu bilmiyorum. Onu öğrenmeye çalışıyorum zaten.

Sadece ana oyunun başarımlarını yapmanız yeterlidir diye düşünüyorum.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı