Çözüldü Platin kupa almak için ne yapmamız lazım?

• Konuyu başlatan Petri
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 24
  • Görüntüleme 486
Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Petri

Kilopat
Ghost of Tsushima oynuyorum ve platin kupa almak istiyorum. Bildiğiniz üzere oyun director's cut güncellemesi aldı. Bu yüzden de platin kupayı almak için tam olarak ne yapmam gerektiğini bilmiyorum. Sadece ana oyunu tamamlasam yeter mi yoksa Legends modu gibi eklentilerin de başarımlarını kazanmak zorundayım?

Tam oyundaki ilerlemem:

IMG_2642.jpeg

Bahsettiğim eklentiler:

IMG_2641.jpeg

Çözüm
Evet, hocam. O kupaları gösteren bir rehber okudum. Lakin aradığım cevabı bulamadım.

Eklentilerdeki modlarda da bazı başarımlar var. Platin kupayı almak için onları yapmam gerekiyor mu bilmiyorum. Onu öğrenmeye çalışıyorum zaten.
Sadece ana oyunun başarımlarını yapmanız yeterlidir diye düşünüyorum.
Arkadaşlar selam. Az önce platin kupayı kazandım. Denildiği gibi tam oyun bölümündeki tüm kupaları kazanmak size platin kupayı kazandırıyor. Diğerlerine bulaşmanıza hiç gerek yok.

Eki Görüntüle 2147809

Eki Görüntüle 2147810

Tam oyun bölümleri haricindekiler de zaten platin bulunmadığı için oyunda ekstra kupa kazanmanızı sağlıyor. Sadece tam oyuna odaklanabilirsiniz onun için.

Teşekkürler ama profilimde kaliteli oyunların gözükmesini istiyorum biraz takıntım var da.

Problem yok aynı takıntı bende de olduğu için önce Spider-Man Mm'i sonra AC2'yi ve Detroit Become Human'ı platin yaptım, sırada Spider-Man 2018 var.

Tam oyun bölümleri haricindekiler de zaten platin bulunmadığı için oyunda ekstra kupa kazanmanızı sağlıyor. Sadece tam oyuna odaklanabilirsiniz onun için.

Problem yok aynı takıntı bende de olduğu için önce Spider-Man Mm'i sonra AC2'yi ve Detroit Become Human'ı platin yaptım, sırada Spider-Man 2018 var.
Hocam taktik verin ya Detroit Become Human nasıl platin kupa yaptınız zor olmalı oyuncuların sadece %1.5'u kazanmış.

Hocam taktik verin ya Detroit Become Human nasıl platin kupa yaptınız zor olmalı oyuncuların sadece %1.5'u kazanmış.
Detroit’i ben de platinledim oyun seni sarmadıysa yapman çok zor olur. Oyunun en zor kupası dergileri toplamak onu da oyunu birkaç kez bitirdikten sonra bölüm bölüm ilerleyerek tek tek topladım dergileri. İstediğin bölüme bitirdikten sonra gidebiliyorsun ya. Bazı kupalar için internetten bakmak mecburi sayılır.

Aslında pek zor değil, etrafta hangi dergiyi görürseniz okuyun bildiğiniz bütün sonları ve ihtimalleri değerlendirin ve yapın gibisinden zor olmayan fakat uğraştıran kupalara sahip. Çabuk bir taktiği çom aradım fakat maalesef ki yok. Benim size tavsiyem dergileri ihmal etmeyin çünkü onlar çok uğraştırıyor. Galeriye gidip ne var ne yok alın. Dergileri iki üç defa kontrol edin zaten hepsi tamamlandığında kitap kurdu diye bir kupa gelecektir. Dergi lokasyonlarına da YouTube'dan rahatça ulaşabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı