Play Store oyunu için isim önerisi

İşletim sistemi
Android

wolfmanranks

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Game Developer
Merhaba arkadaşlar, yakında Play Store'ye geliştirdiğim bir oyunu çıkaracağım isim önerisinde bulunabilirsiniz. Oyun şu an Free roam olacak ilerleyen dönemde para kasma ev alma hikayeli bir singleplayer yapmayı düşünüyorum. Ondan sonra multiplayer 100 kişilik sunucularda arkadaşlarınızla oynayıp para kasıp ev araba alabileceğiniz bir açık dünya yapmaya çalışacağım.

CılgınCowbot.jpg

WhatsApp Image 2022-05-12 at 21.16.46.jpeg

WhatsApp Image 2022-05-14 at 13.30.56.jpeg

saf.png

WhatsApp Image 2022-05-12 at 21.50.59.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar, yakında Play Store'ye geliştirdiğim bir oyunu çıkaracağım isim önerisinde bulunabilirsiniz. Oyun şu an Free roam olacak ilerleyen dönemde para kasma ev alma hikayeli bir singleplayer yapmayı düşünüyorum. Ondan sonra multiplayer 100 kişilik sunucularda arkadaşlarınızla oynayıp para kasıp ev araba alabileceğiniz bir açık dünya yapmaya çalışacağım.

Eki Görüntüle 1388040

Eki Görüntüle 1388043

Eki Görüntüle 1388047

Eki Görüntüle 1388049

Eki Görüntüle 1388050

Sat komandosu olma oyunu 3D (Türkçe)
Hocam hemen kızmayın bence yaratıcı bir isim.

Eki Görüntüle 1388040

Eki Görüntüle 1388043

Eki Görüntüle 1388047

Eki Görüntüle 1388049

Eki Görüntüle 1388050
GSA 6 diyebilirsiniz bence. Üzgünüm ama STA San Andreas diye saçma isimlerle çıkan mobil oyunlara çok benzemiş. Eğer en başta bahsettiğiniz gibi şeyler yapacaksanız o zaman çıkarmanız daha doğru olur.

GSA 6 diyebilirsiniz bence. Üzgünüm ama STA San Andreas diye saçma isimlerle çıkan mobil oyunlara çok benzemiş. Eğer en başta bahsettiğiniz gibi şeyler yapacaksanız o zaman çıkarmanız daha doğru olur.
Odediğin oyunlara göre yaptığım oyundaki birçok obje yıkılıyor araç hasarı gta 4 e yakın sayılır tam değil ama birebir aynısını yapmamam için birsebep yok :D

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı