Play Store yorumları

hacsiz seferi

Hectopat
Yer
Kalradya
Daha fazla  
Başka bir konuda görmüştüm, pou oyununa atılan yorumları, gerçek mi diye baktım. Cidden saçma sapan yorumlar var.
Örnek vermeyeceğim, 1 yıldız kısmında görebilirsiniz (özellikle bu 2 oyuna atılmış):

Bunlara baktım sadece bir de arada bilgi camiası diye bir kanalı kaynak gösterenler vardı.
Kanala baktım ve anladım ki, sanırım hepsi o kanalı kaynak gösterecek sorarsak.
Bunların amaçları ne, ellerine ne geçiyor bu tür yorumlar atınca?
Ben 6-7 yaşlarında olsaydım ve o yorumları görseydim sırf o yorumlar yüzünden oyunu indirmesem bile uyuyamazdım.
Siz ne düşünüyorsunuz?
Ben prim yaptıklarını ve/veya YouTube'da gördükleri her bilgiye inandıklarını düşünüyorum. Zaten yaşları da çok büyük değildir, bazıları 11 yaşındayım falan yazmışlar, ben 11 yaşından büyük birinin bunları yazacağına inanmıyorum zaten.

Ekran görüntüsü 2021-05-01 170707.png

Yorumun saçmalığına mı yanayım? Yoksa 191 beğeni almasına mı? Bir de bunları Youtube bilgi camisinden öğrendim diyor 🤣 .

Bu veletlerin eline telefon vermeyin. Çocuğum olursa 13 yaşına kadar eline telefon sürmem. Çocuk 9 yaşında ama YouTube girebiliyor. Sonra bunun gibi saçma şeyler izleyip böyle yorum yapıyor. Hepsine söveceğim ama küçücük çocuklar işte. Düşünüyorum da bu yaştayken gerçekten ben daha olgundum. En azından bu saçmalıklara inanmıyordum.

Eki Görüntüle 1001902
Yorumun saçmalığına mı yanayım? Yoksa 191 beğeni almasına mı? Bir de bunları Youtube bilgi camisinden öğrendim diyor 🤣 .
Hocam beğenenlerin de yazanın da yaşı küçüktür. Kanalın (adını yanlış yazmış kanal adı Bilgi Camiası) da zaten ne olduğu video küçük resimlerinden anlaşılıyor.

Geri
Yukarı