Play Store uygulama içi satın alım nasıl iade edilir?

Arkadasim kayitli kartlardan e Footbal'dan coin almis, ben nasıl iptal edebilirim?

Aldığınız hesabın Google playına girin satın alımlara basın orada iade seçeneği çıkacaktır.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2024-04-14-00-19-33-124_com.android.vending.jpg
    Screenshot_2024-04-14-00-19-33-124_com.android.vending.jpg
    52,3 KB · Görüntüleme: 23
Tamamdir oldu umarim geei odeme gelir.

Hocam bende yaptim bu taktiği oluyor ama karttan bir kere çektiniz ya parayı 2. geri ödeme yapmıyorlar bir de şu taktiği vereyim Android'den alıp çektiğiniz e footbal parası Android'de eksiye düşüyor fakat IOS'ta düşmüyor yani ayni hesaba IOS'tan girdiğinizde 0 bakiye gözüküyor böyle yapabilirsiniz bir de bilgisayara BlueStacks indirip oradan pesi indirin oradan da 0 bakiye gözüküyor böylelikle 3 kere myClub parası alıp çekebilirsiniz yeter ki aynı karttan yapmayın.

Hocam bende yaptim bu taktiği oluyor ama karttan bir kere çektiniz ya parayı 2. geri ödeme yapmıyorlar bir de şu taktiği vereyim Android'den alıp çektiğiniz e footbal parası Android'de eksiye düşüyor fakat IOS'ta düşmüyor yani ayni hesaba IOS'tan girdiğinizde 0 bakiye gözüküyor böyle yapabilirsiniz bir de bilgisayara BlueStacks indirip oradan pesi indirin oradan da 0 bakiye gözüküyor böylelikle 3 kere myClub parası alıp çekebilirsiniz yeter ki aynı karttan yapmayın.
He anladim bide - ye dustu para ama para daha hesaba gelmedi nasil olacak?

Geri
Yukarı