Play Store "Minecraft yüklenemiyor" hatası

ethz

Femtopat
Daha fazla  
Minecraft aldım ve indirirken böyle bir sorunla karşılaştım ama bu hatadan önce bu kullanıcı önceden farklı bir yerden indirmiş gibi bir şey çıktı. Onu SS alamadım ama bu hataya ne yapmam gerekiyor YouTube'dan araştırdım Play Store'u verileri temizle önbelleği temizle falan vardı onu da yaptım. Play Store'um güncel depolama alanım 8 GB falan boş Play Store'da depolamada sıkıntı yok.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20240202-150929.png
    Screenshot_20240202-150929.png
    193,2 KB · Görüntüleme: 58
Hocam depolama kaç gb? Çünkü bu hata genelde 1gb ve daha az alan olduğu zaman ortaya çıkar.

daha önce indirdiğin Oyunun dosyalarını sil.

Hocam orada bir link var oraya tıklayın orada nedenleri anlatıyor.

Dosyalara girip Games yazan klasöre gir orada Mojang veya Minecraft yazması lazım onu sil. Silmesen bile başka yere aktar.

Games diye bir klasör bulamadım ama ben önceden Android datadan mcpedl gibi seyleri silmistim.

Hocam orada bir link var oraya tıklayın orada nedenleri anlatıyor.

Evet ama Android sistemim güncel kardeşim indirdi internetle ilgili bir şey olamaz depolama alanım 1 GB'dan az değil var Play Store'u kapatıp yeniden açtım birçok kere cihazımıda yeniden başlattım ne yapsam olmuyor.

Sorunu çözdüm önceden indirdiğim APK'yı tekrar indirip sildim önceden silerken MB kadarının verilerini sakla yapmıştım.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı