Play store'da 5TL indirim neden yapılmadı?

Asrın_Tek

Hectopat
Evet öncelikle şunu söylemek isterim konu tam olarak android'e girmez ama en mantıklısı bu geldi.
Bildiğiniz gibi Play Store'un destek bölümü berbat bir şey.
Ve tekrar bildiğiniz gibi bazen 5TL ve üzeri alış-verişlerde 5TL sini kendileri karşılıyorlar yani indirim yapıyorlar.
Ben yeni çıkan bir oyun almak istiyordum (4 ay ücretsiz olması için bekleyemem :D ), ve alacağım gün tıkladığımda ayın 17'sine kadar 5TL indirim fırsatının mevcut olduğunu söyledi. Bende yarın alırım dedim.
Fakat yarın almayı denediğimde söylemedi ve 5TL yerine 7TL kesti.
Gene fakat yüklü olan bir oyuna girip satın alıma tıkladığım zaman 5TL indirimin sürdüğünü söylüyor.
Anlamadım gitti, belki de indirim 10TL dir bilmiyorum zaten bunun sebebini öğrenmek için soruyorum. 😁

Baya uzun oldu fakat ne yapayım ...

Evet öncelikle şunu söylemek isterim konu tam olarak android'e girmez ama en mantıklısı bu geldi.
Bildiğiniz gibi Play Store'un destek bölümü berbat bir şey.
Ve tekrar bildiğiniz gibi bazen 5TL ve üzeri alış-verişlerde 5TL sini kendileri karşılıyorlar yani indirim yapıyorlar.
Ben yeni çıkan bir oyun almak istiyordum (4 ay ücretsiz olması için bekleyemem :D ), ve alacağım gün tıkladığımda ayın 17'sine kadar 5TL indirim fırsatının mevcut olduğunu söyledi. Bende yarın alırım dedim.
Fakat yarın almayı denediğimde söylemedi ve 5TL yerine 7TL kesti.
Gene fakat yüklü olan bir oyuna girip satın alıma tıkladığım zaman 5TL indirimin sürdüğünü söylüyor.
Anlamadım gitti, belki de indirim 10TL dir bilmiyorum zaten bunun sebebini öğrenmek için soruyorum. 😁

Baya uzun oldu fakat ne yapayım ...
Apk yükle.😂

aga aslında apk haram değilde harama yakın ayılıyor
7tl bi günlük harçlık yoksa 50tl falan vermem
niye oyundan oyuna değişiyor mu ki ?
ben alımdan bir gün önce tıkladım ve indirim geçerli diyordu
bu arada 6 gün olmuş ama artık önemi kalmadı çözümü olsa da daha geri iade almazlar

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı