WhatsApp Beta

WhatsApp Beta 2.22.8.7

Makaleler
12
Bu Beta bilgisayarda telefon internete bagli olmadan veya kapaliyken kullanabildigimiz olan mi acaba?
Bu beta sürümünde sesli not kaydederken yeni duraklat ve devam ettir özelliği var. Eğer yüklemenize rağmen görmüyorsanız, WhatsApp hesabınız uygun&hazır olmayabilir.

Bu beta sürümünde sesli not kaydederken yeni duraklat ve devam ettir özelliği var. Eğer yüklemenize rağmen görmüyorsanız, WhatsApp hesabınız uygun&hazır olmayabilir.

Sikinti yok gorunuyor. Bende var zaten kurmustum oncesinden. Sadece dogrulamak istedim. Sag olun.

@Emre C hocam tesadüf oldu herhalde. :) WhatsApp'ta fotoğraf cekince sola kayıyor fakat beta sürümünü kurunca düzeliyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uygulama kendiliğinden 1 kere daha geçmişti BETA'ya. Bağlı Cihazlar kısmından çıkış yapma seçeneği vardı ve o şekilde çıkmıştım. Şimdi yine geçti ama aynı kısımda çıkış yapma seçeneği yok. Bilgisi olan var mı ?

Emre C, WhatsApp Beta yazılımını yeni bir güncelleme girdisiyle güncelledi:

2.22.8.7

WhatsApp, bir beta güncellemesiyle belirli kullanıcılar üzerinde dosya limitini 2 GB’a çıkaran bir güncellemeyi test etmeye başladı. Bildiğiniz üzere son WhatsApp beta güncellemesiyle birlikte bazı kullanıcılar mesaj tepkileri özelliğini test etmeye başlamıştı. Meta, WABetaInfo’ya göre şimdi de WhatsApp üzerinde dosya paylaşma limitini artıran bir güncelleme ile kullanıcıların daha büyük dosyalar paylaşmasının önünü açacak.

Bildiğiniz gibi WhatsApp’ın standart dosya paylaşma limiti 100 MB...

Bu güncelleme girdisinin devamını okuyun...

Geri
Yukarı