Playsation 4'ü almalı mıyım?

OSAYİSAMUEL

Hectopat
Makaleler
12
Daha fazla  
Arkadaşlar arkadaşım sırf PS4'ün içinde ki bir kaç exclusive oyunu oynamak için PS4 alacağım diyor. Sadece GoW, TLOU2 ve Marvels Spiderman oynayacakmış. Sadece bu 3 oyun için PS4 alacağım diyor. Bende madem 3 oyun oynayacaksın alma kirala dedim. O da fiyatı ne kadar olur ki dedi. Bende bilmediğim için size sorayım dedim. PS4 nereden kiralanabilir? Tahmini ne kadara kiralanabilir? Veya sizce kiralamak yerine direk satın mı alınmalı?

Arkadaşlar arkadaşım sırf PS4'ün içinde ki bir kaç exclusive oyunu oynamak için PS4 alacağım diyor. Sadece GoW, TLOU2 ve Marvels Spiderman oynayacakmış. Sadece bu 3 oyun için PS4 alacağım diyor. Bende madem 3 oyun oynayacaksın alma kirala dedim. O da fiyatı ne kadar olur ki dedi. Bende bilmediğim için size sorayım dedim. PS4 nereden kiralanabilir? Tahmini ne kadara kiralanabilir? Veya sizce kiralamak yerine direk satın mı alınmalı?
3 oyun için alıyorsa kalıcı almaya gerek yok. Kiralayan yerler vardır elbet.

Pandemi sebebiyle PS4 kiralama fiyatları epey uçuşa geçti. Şehirden şehire fark ediyor kiralama fiyatları. Bir kafe 2 güne 200 TL demişti. Dedim bunlarla uğraşacağıma bir tane PS4 Slim 500 GB alırım.

2020 Ekim ayının sonunda bir tane PS4 satın aldım ve doyasıya exclusive oyunları oynuyorum. Yetmiyor 2. kez oynuyorum. Exclusive için kesinlikle PS4 alabilir, kiralamak yerine.

Hocam Slim modelinin farkı nedir?
Hocam Slim modeli, Fat modelin yenilenmiş halidir. Fat modeli biraz hatalı çıkmıştı. Fan sorunları olsun, mavi ışık sorunlar falan. Slim tüm bu hatalardan arınmış bir şekilde çıktı. Onun dışında teknik olarak Fat modelden bir farkı yoktur ama Slim alınması daha iyidir.

Slim kasa idealdir iyi oyun deneyimi sunuyor PS4. Ben Fat kasa kullanıyorum sıkıntısı yok mat kasaların ve son çıkan parlak kasanın ama riske atma Slim al bence. Ben ilk Slim almıştım sonra Fat aldım ikisi de aynı performans. Slim daha güncel o yüzden Slim idealdir. Kiralama işi bence saçma ve koşuşturma yaşatır Lintos hocamın dediği gibi.

Hocam Slim modeli, Fat modelin yenilenmiş halidir. Fat modeli biraz hatalı çıkmıştı. Fan sorunları olsun, mavi ışık sorunlar falan. Slim tüm bu hatalardan arınmış bir şekilde çıktı. Onun dışında teknik olarak Fat modelden bir farkı yoktur ama Slim alınması daha iyidir.

Bende Fat kasa var, Slim'den iyi sanıyordum. Performans açısından hangisi daha iyi?

Bende Fat kasa var, Slim'den iyi sanıyordum. Performans açısından hangisi daha iyi?
İkisi de aynı ama Slim biraz daha stabil olabiliyor o da çok az. Slim kasa HDR, %30 enerji tasarrufu sunuyor başka bir şey yok farklı olan. Yani ikisinin tek bariz farkı görünüş.
Slim kasa daha sessiz çalışır ama biraz daha ısınır. Ben öyle gözlemlemiştim cihazımda.

Yeni konular

Geri
Yukarı