Satıldı Playstation 2 - Çok uygun fiyata

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Merhaba, eğer düşünürseniz 70 liralık bir teklif verebilirim ayrıca oyunlardan yalnızca;

Smack down 2009
Call of duty 3
Winning eleven 2008
Gta San Andreas
Smack down 2009

istiyorum, tabiki yanında kollarını ve kutusuyla beraber kapıda ödeme yapabilirim. Fiyat uygunsa iletişime geçersen memnun olurum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çipli dediğine göre oyunlar büyük ihtimalle orjinal değil. Ben o konsolu birine en fazla 110-120 TL olarak satabilirsin diye düşünüyorum. O dahi zor.

Kusura bakmayın ama siz bu gidişle 50-60 tane mesaj daha atarsınız. Yukarıda bazı arkadaşlarımın da belirttiği gibi, bu fiyata elinizdeki ürünü satmanız açıkçası çok zor. Yapılan önerileri dinleyip fiyatında biraz oynama yaparsanız hem sizin, hem de alıcı için çok daha iyi olur. Bunu size söylemememin nedeni PS2 devrinin bitmiş olması. PS4 çıktı. :)

Kusura bakmayın ama siz bu gidişle 50-60 tane mesaj daha atarsınız. Yukarıda bazı arkadaşlarımın da belirttiği gibi, bu fiyata elinizdeki ürünü satmanız açıkçası çok zor. Yapılan önerileri dinleyip fiyatında biraz oynama yaparsanız hem sizin, hem de alıcı için çok daha iyi olur. Bunu size söylemememin nedeni PS2 devrinin bitmiş olması. PS4 çıktı. :)
Bu mesajdan sonra hala günceldir yazıyorsun. Şaşırtıcı. :(

Ürün DonanımHaber forumunda satılmıştır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı