Çözüldü PlayStation 2 orijinal oyunlar nereden alınır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

wexff

Hectopat
Merhaba, PlayStation 2 için oyun arıyorum ama birkaç oyun ile birlikte satan var sadece o oyunu ama çok fahiş fiyatta satan var. Açıklamalarında sıfır ürün yazıyor ama benim kafam çok karıştı. Aydınlatırsanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Bulunmuyor. Satanlar da Romhustler sitesinden indirip UltraISO ile DVD ye çekiyorlar. Kapağa da yazıcıdan renkli fotoğraf koyuyorlar orijinal zannediyorsun. Yapacağın işlemi yazdım, istediğini oyna.
Merhaba, PlayStation 2 için oyun arıyorum ama birkaç oyun ile birlikte satan var sadece o oyunu ama çok fahiş fiyatta satan var. Açıklamalarında sıfır ürün yazıyor ama benim kafam çok karıştı. Aydınlatırsanız sevinirim.
O dediğiniz sıfır oyunlar koleksiyonluk parçalar yani adam zamanında oyunu almış ama kutusunu hiç açmamış o yüzden pahalı Sahibinden'e bir bakın derim ucuza bulursunuz belki.

Bak şimdi, Japonya Tokyo'ya bir bilet alıyorsun, oradan hemen bir taksiciye soruyorsun Akihabara ne tarafta abi diye. O da sana " 来て、私はそれを取ります。" diyor ve bir retro dükkanına gidip alıyorsun.
Şaka bir yana, orijinal bulabileceğinizi hiç sanmıyorum Türkiye'de.

Yeni konular

Geri
Yukarı