Çözüldü PlayStation 2 orijinal oyunlar nereden alınır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

wexff

Hectopat
Merhaba, PlayStation 2 için oyun arıyorum ama birkaç oyun ile birlikte satan var sadece o oyunu ama çok fahiş fiyatta satan var. Açıklamalarında sıfır ürün yazıyor ama benim kafam çok karıştı. Aydınlatırsanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Bulunmuyor. Satanlar da Romhustler sitesinden indirip UltraISO ile DVD ye çekiyorlar. Kapağa da yazıcıdan renkli fotoğraf koyuyorlar orijinal zannediyorsun. Yapacağın işlemi yazdım, istediğini oyna.
Artık bulamazsınız bence. O tren çoktan kalktı.
Hocam sen ne diyorsun? Hele Türkiye gibi fakirleşmeye giden bir ülkede isen o tren hiç kalkmaz!

O oyunlar hala var. Sahibinden gibi 2. el yerlerinde kesinlikle bulursun. Koleksiyon yapan var o ayrı tabi.

Sahibinden gibi yerlerde var. Fakat aşırı pahalı olanı da var. Bu dönemde eski konsol oyunlarının orijinalini bulmak zor. Ayrıca orijinal görünümlü orijinal kopya olmayanlar da var piyasada.

Sahibinden gibi yerlerde var. Fakat aşırı pahalı olanı da var. Bu dönemde eski konsol oyunlarının orijinalini bulmak zor. Ayrıca orijinal görünümlü orijinal kopya olmayanlar da var piyasada.
Evet çok pahalılar. Benim çocukluğumdan kalma abimden hatıra PS2 var. 40 küsür orjinal oyun var. Bi' koleksiyoncu orjinal GoW 1-2'ye 150 lira teklif etmişti.

O dediğiniz işlemleri detaylıca anlatırsanız sevinirim. 🙃
Fazla detaylandırırsam ban gelebilir desteklendiğini bilmiyorum. Korsan oyundan farklı bir olay çünkü.

Buradan ister alfabe ister de revaçtaki oyunlara göre arayıp bulup indiriyorsun. Sonra UltraISO programı ile indirdiğini DVD ye şu videodaki gibi yazdırıyorsun.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı