PlayStation 2 Slim nasıl kırılır?

sadecekidir

Yoctopat
Daha fazla  
Bende bir adet PlayStation 2 Slim var ve bunu bir türlü kıramıyorum. Elimde Memory Card ve FAT32 formatlı flaşh bellekte var yardımcı olacak biri var mı?

Ortaya yumruğu geçiriyorsunuz hocam bu kadar basit.

Şaka bir yana alın size bir rehber:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bende bir adet PlayStation 2 Slim var ve bunu bir türlü kıramıyorum. Elimde Memory Card ve FAT32 formatlı flaşh bellekte var yardımcı olacak biri var mı?

Memory Card magic gate destekliyse Free boot MC kurabilirsin. Ne yazık ki ben magic gate destekli kart bulamadım.😔

Freedvdboot ile kırmıştım ben.

Bende onu gördümde DVD'ye yazdıracağımız dosyayı indiremedim link falan hatırlıyor musunuz?

Ortaya yumruğu geçiriyorsunuz hocam bu kadar basit.

Şaka bir yana alın size bir rehber:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Ben bu videoyu izledimde DVD'ye yazdırdığı dosya yok Google kaldırmış dosyayı.

Bende onu gördümde DVD'ye yazdıracağımız dosyayı indiremedim link falan hatırlıyor musunuz?

Ben bu videoyu izledimde DVD'ye yazdırdığı dosya yok Google kaldırmış dosyayı.

Bu videonun açıklamasında linkler var.

Bu videonun açıklamasında linkler var.

Hocam video çok işime yaradıda DVD'yi PlayStation okumuyor hata veriyor neden olabilir bilginiz var mı?

Dosya Ekleri

• IMG_20230917_224626.jpg
    IMG_20230917_224626.jpg
    99,7 KB · Görüntüleme: 28
  • IMG_20230917_224620.jpg
    IMG_20230917_224620.jpg
    51,2 KB · Görüntüleme: 26

Yeni konular

Geri
Yukarı