2020'de PlayStation 2 Slim alınır mı?

Barış Dinç

Hectopat
Yer
BAYRAKLI
Daha fazla  
İzmir Bayraklı'da yaşıyorum öğrenciyim ve fazla param olmuyor, Kendime yakın mecrada çok fazla temiz PlayStation 2 Slim satısı buldum ve konsolları gerçekten temiz ve bakımlı çoğunda hazır çip takılı ve HDD - USB ile oyun oynamaya hazır halde geliyor,
Genellikle fiyatları 160-200TL arası olan bu konsolların içeriği: Kutu - Konsolun Kendisi - Görüntü Kablosu (SCART-HDMI-bir de üçlü kablo hepsi var) 2 adet orijinal Dualshock 2 1 adet PlayStation 2 - 3 için girişleri uyumlu olan kablosuz yan sanayi Dualshock.
Bütçem 150-160TL arası sizce alınır mı, konsolları hunharca kullanan biriyim mesela geçemediğim bir yer olsa abanırım o tuşa çat çat çat vururum genellikle evdeyim dışarı çıkmam falan okuldan gelince 1-2 saat takılmalık böylece bütçem dahilinde PlayStation 2 almaya karar verdim zaten olduda bozulursa vs. satıp yenisini alabilirim ileride PlayStation 3'e geçmeyi düşünüyorum PlayStation 5 çıkınca PS3 ucuzlayacaktır zaten.
Sizce PlayStation 2 Slim 170TL civarını hak eder mi, aranızda önceden kullanan varsa söylesin neye dikkat etmeliyim, oyunları orijinal olarak bulunurmu, ömrü ne kadar gider sağlam mıdır,
Not: Bakımlı ve titiz bir kullanıcıyımdır.

İyimisin hocam 50₺ ye tam takım satıyor 2. elde fakat kısa bir süre sonra sıkar. Çocukken zevkle oynardım. Şimdi yüzüne bakmıyorum..
Hocam ilk konsol deneyimim olacak PS3 - PS4 alıpta kırarsam (korsan oyun oynama değil bildiğin kırma) veya zarar verirsem param gitmesin diye.

Alınmaz. Görüntü kalitesini bilmiyorum ama 32 inç TV'de bile çamur gibi gösteriyor. Daha ufak monitörde oynuyacaksanız belki olabilir.

Hocam ilk konsol deneyimim olacak PS3 - PS4 alıpta kırarsam (korsan oyun oynama değil bildiğin kırma) veya zarar verirsem param gitmesin diye.
PS3 veya X360 al. Alırsan JTAG olanları al. Özellikle X360 alırsan JTAG olanı al. Çünkü oyunları zor bulunuyor. PS3 alırsan kesinlikle FAT kasa alma. Slim model al.
PS2 almanı tavsiye etmem. Bence deneyim PS3 ile başlasın.

Bozuk PS2 alınmaz çünkü sağlam olanları satılamıyor.
Tamamdır Hocam.
Alınmaz.
Ayrıca PS5 çıkınca PS3 ucuzlamayacaktır.
Tamamdır hocam ama PS3 alsam bile konsol bilgim yok bozarsam bişey yaparsam en azından PS2'ye olan olsun zaten ucuzdur derim.
PS3 veya X360 al. Alırsan JTAG olanları al. Özellikle X360 alırsan JTAG olanı al. Çünkü oyunları zor bulunuyor. PS3 alırsan kesinlikle FAT kasa alma. Slim model al.
PS2 almanı tavsiye etmem. Bence deneyim PS3 ile başlasın.
Hocam bitçem 150-190TL civarı
Hocam ama bu bütçeye az çok deneyim yaşatacak konsol yokki nerdeyse hiç.

Geri
Yukarı