PlayStation 2 vs Xbox

Makaleler
5
Yer
Dattebayo
Daha fazla  
PlayStation 2 veya Xbox almayı düşünüyorum. Bu konsolları alırsam HDMI girişi olan bir monitöre bağlamam lazım. PlayStation 2 için apart buldum ama Xbox için bulamadım. Ucuz Xbox için HDMI dönüştürücü bulsam Xbox almayı düşünüyorum ama bulamadığım için PlayStation 2 bana daha alınası geliyor. Sizin düşünceleriniz nedir?

PlayStation 2 veya Xbox almayı düşünüyorum. Bu konsolları alırsam HDMI girişi olan bir monitöre bağlamam lazım. PlayStation 2 için apart buldum ama Xbox için bulamadım. Ucuz Xbox için HDMI dönüştürücü bulsam Xbox almayı düşünüyorum ama bulamadığım için PlayStation 2 bana daha alınası geliyor. Sizin düşünceleriniz nedir?
PlayStation 2 tam bir efsanedir. PlayStation 2 almak dediğiniz gibi çok daha mantıklı. Korsana teşvik etmek iyi bir şey değil fakat üstünden kaç yıl geçmiş ve orijinal oyunlarının bulunmasının zor olması nedeniyle kesinlikle chip'li bir konsol almanızı öneririm. Bence Xbox almaya gerek yok. Sadece PlayStation 2 alın yeterli.

PlayStation 2 tam bir efsanedir. PlayStation 2 almak dediğiniz gibi çok daha mantıklı. Korsana teşvik etmek iyi bir şey değil fakat üstünden kaç yıl geçmiş ve orijinal oyunlarının bulunmasının zor olması nedeniyle kesinlikle chip'li bir konsol almanızı öneririm. Bence Xbox almaya gerek yok. Sadece PlayStation 2 alın yeterli.
PlayStation 2 ince kasa kullanmıştım ve lensi bozulunca birine vermiştim. Baktığım zaman HDD ile satan oluyor. Kalın kasa için HDD bölmesi oluyor. Fazla para verip HDD ile almak mantıklı mı? PlayStation 2 lensi pek dayanıklı değil galiba. İnce kasa kullandığım için kalın kasa almayı düşünüyorum sizce ne yapmalıyım? Bazı çipler PlayStation 1 oyunu oynamayı sağlıyor galiba bu çipli modelleri tercih edeyim mi?
@xenom0rphe

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı