PlayStation 3 2. el alınabilir mi?

Şu an PS4 ikinci el fiyatlarına baktım 2 oyun 2 kol HDMI güc kabloları ve 500 GB 1600'den aşağı olmadığını görüyorum sizce normal mi?
Sıfır 1800, 1 kol 200.

Git 0 almaya çalış daha iyi.

Artık PS3 önermek istemiyorum. Çünkü cihaz öldü. Ama kütüphanesi çok geniş. Şimdi başlasam 10 sene harcaman lazım. Birde kafadan 10 Exc oyun eder. 40 falan da Multi-platform. Yani PS3'de oynayacak oyun çok.

Ama 2006 yılının teknolojisi. Bu PS3'de 256MB RAM var. Sen düşün. Grafik farkı falan da dağlar taşlar kadar fark ediyor Xbox One ile.

Bütçen 600-1000 arasında ise kesinlikle Xbox one al. Gerçekten pişman olmazsın. Ayrica yedek parçalık bir durum da yok. Sadece kol biraz sıkıntı olabilir, onu da internetten alırsın.

Xbox hiçbirşekilde ülkemizde alınmaz değersiz bir cihazdır Xbox diyenlere soruyorum ülkemizde hangi yerde Xbox kafe veya Xbox tamiri yapan yerler gördünüz? Ayrıca adam makineden sıkılıp satmak istediğinde satamayacakta alanda olmucak

PS3 hala alınabilir bir cihaz Online bedava Online serverlar boş değil oyun fiyatları ucuz 2. el piyasası aktif bir şekilde devam etmekte

@Ryuzaki L.
Kaç tane Xbox konsolu sattınız? Cihaz alırken ilk önceliğim kullanırken aldığım zevk olmalı. Xbox One kolay bozulan bir konsol değil. PS3 bozulunca tamire bir sürü masraf gidecek ve aynı hataya büyük ihtimalle tekrar düşecektir. Reballing çözüm olmuyor maalesef. PS3 alınabilir ama Xbox One almak yerine PS3 almazdım. PlayStation fiyatlarının gereksiz pahalı olduğunu düşünüyorum.
Not: PlayStation tamir eden yerler genelde Xbox konsolunu da tamir eder.

Bence hiçbir şeyde 2.el almayın. Ben ucuzluğundan dolayı her aldığım 2.elde başımı yaktım. Sürekli arıza, bir de aldığım insan güvenilir birisi. O yüzden sık dişini 5-6 ayda biriktirebilirsen sıfırını al.

Son düzenleyen: Moderatör:
Xbox hiçbirşekilde ülkemizde alınmaz değersiz bir cihazdır Xbox diyenlere soruyorum ülkemizde hangi yerde Xbox kafe veya Xbox tamiri yapan yerler gördünüz? Ayrıca adam makineden sıkılıp satmak istediğinde satamayacakta alanda olmucak

PS3 hala alınabilir bir cihaz Online bedava Online serverlar boş değil oyun fiyatları ucuz 2. el piyasası aktif bir şekilde devam etmekte
PS3 fiyatına az bir şey daha koyup, güncel nesil bir ilk kasa XO alınabiliyor, ayrıca şu aralar ülkemiz için Xbox çok daha mantıklı olacaktır. Gerek gösterilen ilgi, indirimler ve Game Pass.

@AREMY
Dediğimiz konsolların sıfır satılmıyor maalesef. Aldığınız hangi ürünler arıza verdi? Güvenilir demişsiniz ama aldığınız her ürün arıza vermişse güvenilir olduğu tartışılır.

Hepinize teşekkürler hocam sağ olun Xbox One'da bakayım ancak nasıl çalıştığı hakkında bir fikrim yok Xbox One'ın cünkü PlayStation'a alışık oldugumuz için Xbox One hakkında pek bir bilgi sahibi değilim hangi oyunları çalıştırır veya grafikleri nasıldır normal kablosuz PS kollarını çalıştırırmı vs vs.

Dediğin oyunları yamalı olarak oynayabilirsin çünkü resmi olarak artık çıkmıyor o oyunlar. Zaten 2. el almaktan başka çaren yok sıfır satılmıyor

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı