PlayStation 3 2. el alınabilir mi?

Hepinize teşekkürler hocam sağ olun Xbox One'da bakayım ancak nasıl çalıştığı hakkında bir fikrim yok Xbox One'ın cünkü PlayStation'a alışık oldugumuz için Xbox One hakkında pek bir bilgi sahibi değilim hangi oyunları çalıştırır veya grafikleri nasıldır normal kablosuz PS kollarını çalıştırırmı vs vs.
Hocam yapmayın pişman olucaksınız ekomonik olsada şurada burada internet haricinde hiçbiryerde kolunu veya aksesuarını bulamazsınız bozulsa bile tamir yapıcak yerler bile zor bulunuyor ülkemizde xbox oyunları pcdede oynanır xboxın hiçbir özzeliği yok bana göre
@Ryuzaki L.
Kaç tane Xbox konsolu sattınız? Cihaz alırken ilk önceliğim kullanırken aldığım zevk olmalı. Xbox One kolay bozulan bir konsol değil. PS3 bozulunca tamire bir sürü masraf gidecek ve aynı hataya büyük ihtimalle tekrar düşecektir. Reballing çözüm olmuyor maalesef. PS3 alınabilir ama Xbox One almak yerine PS3 almazdım. PlayStation fiyatlarının gereksiz pahalı olduğunu düşünüyorum.
Not: PlayStation tamir eden yerler genelde Xbox konsolunu da tamir eder.
Xboxa kolay bozulan bir makine demedim ben örnek verdim hatta başka bir örnek olarak adam kutulu oyununu veya kolunu hangi yerde bulacak? sıfırını almak zorunda kalıcak sıfır kollar 200-300den başlıyor lütfen gamepass demeyin ekonomik olsada kutulu oyunu bitirip takas edip başka oyun alma şansı ps3 gereksiz yere pahallı bir cihazda değil doğru son günlerde sony işin suyunu çıkarmış durumda ama bu ekonomiye bağlı birşey ayrıca son çıkan fat kasalarda riski azaltılmış ve bu sorun tamamen slim ve superslimlerde sarı ışık sorunu giderilmiştir tabi adamın kullanımına bağlu gidipte makineyi havasız yere koyarsan superslimde bozulur

@Ryuzaki L
Xbox One fiyatına PS3 satılıyor. Neresi pahalı değil? Xbox konsoluna ekonomi işlemiyor galiba. PS3 çabuk bozuluyor demedim ama Xbox One alırsa cihaz bozulacak ve tamir olmayacak gibi konuşuyorsunuz. Xbox One cihazının rakibi PS3 değil zaten. PS3 mü Xbox 360 mı diye sorsaydı PS3 denilebilirdi. Xbox One ve PS3 arasında PS3 almak bence saçma. PS4 ve PS3 kullanırken kutulu oyun kullanmadım çünkü kutulu oyun almak mantıklı gelmemişti. Kontrolcü olarak sıkıntı çıkacağını sanmıyorum. İkinci el ve sıfır satılıyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı