PlayStation 3 almak mantıklı mı?

Resul alaca

Decapat
Daha fazla  
Merhaba. PlayStation 3 veya 4 almayı düşünüyorum ileride. 3 eski ama bütçem kısıtlı yani 5K Max 6K 2. el tabii ki.

Bu arada, 6K'ya PlayStation 4'ler var.

Neden Xbox Series S düşünmüyorsunuz? Bence bütçeyi biraz daha zorlayıp, gerekirse birkaç ay daha birikim yapıp sıfır Series S almalısınız. PS3 çok eski ve PS4'ün ikinci ellerinde fan problemi var kronik, ısınıyor uçak motoru gibi üflüyor. Böyle bir hata yapmazdım.

Alırsan zaten ikisi de ikinci el olacak. Mantıklı olan PS4 alıp keyfine bakmak. Ancak PS4 bir çok sorun bulunduruyor. Yani ama alacağınız yere bağlı. Tabi güzel PS4 varsa alın. Ancak ikinci el PS4 çok sıkıntılı olacaktır diye tahmin ediyorum. Fan sorunları , inanılmaz ses gibi sorunlar.

Neden Xbox Series S düşünmüyorsunuz? Bence bütçeyi biraz daha zorlayıp, gerekirse birkaç ay daha birikim yapıp sıfır Series S almalısınız. PS3 çok eski ve PS4'ün ikinci ellerinde fan problemi var kronik, ısınıyor uçak motoru gibi üflüyor. Böyle bir hata yapmazdım.

Hocam Xbox Series S arkadaşın bütçesini çok olmasa da aşıyor.

PS4'ü ikinci el temiz, güvenilir olmadığı taktirde almanızı önermem. Çok sesli çalışıyorlar. PS3 ise barındırdığı güzel oyunlar yüzünden alınabilir bence. Xbox Series S veya One X de tercih edebilirsiniz.

Bu arkadaşa katılıyorum cümlesi cümlesine.

Eklemek isterim ki Xbox 360 dahi çok daha makul PS3 gözlerinizi bozar.

Merhaba. PlayStation 3 veya 4 almayı düşünüyorum ileride. 3 eski ama bütçem kısıtlı yani 5K Max 6K 2. el tabii ki.

Bu arada, 6K'ya PlayStation 4'ler var.
Series S gibi çöp konsolu önerip durmayın. 350 GB SSD pilli kol vs alınmaz.2. el PS4 alıp bir sürü özel oyunu oynarsınız.

Series S gibi çöp konsolu önerip durmayın. 350 GB SSD pilli kol vs alınmaz.2. el PS4 alıp bir sürü özel oyunu oynarsınız.
Xbox'ta çöp oyunlar oynamaktansa yüksek prodüksiyonlu özel oyunları oynayın kesinlikle.

Xbox'ta çöp oyunlar oynamaktansa yüksek prodüksiyonlu özel oyunları oynayın kesinlikle.

Arkadaş bütçem kısıtlı diyor ekonomik olarak iyi bir durumda değil demek ki Game Pass alarak birçok oyuna aylık ödeme ile bedavaya ulaşabilir gidip PS4 oyunlarını takastır 2.eldir kovalayıp duracak mı? Ben bu tutucu tavrı ve çok zenginim ehehehe AMD çöp heheheheh Xbox çöp mantığına aşırı sinir oluyorum.

Ve bu mesajı yazan arkadaş Android kullanıyor Android çöp ehehehehe iOS kullanın :D

Arkadaş bütçem kısıtlı diyor ekonomik olarak iyi bir durumda değil demek ki Game Pass alarak birçok oyuna aylık ödeme ile bedavaya ulaşabilir gidip PS4 oyunlarını takastır 2.eldir kovalayıp duracak mı? Ben bu tutucu tavrı ve çok zenginim ehehehe AMD çöp heheheheh Xbox çöp mantığına aşırı sinir oluyorum.
İndirim zamanı Uncharted serisi gibi seriler rahatça alınabilir.

Geri
Yukarı