PlayStation 3 deneyimleri

Merhaba. Ben yılların PC kullanıcısıyım ön yargılıydım, yıllardır çok az PlayStation oynamıştım. Şimdi ise ön yargı kırmak için eski laptopu sattıyorum ve gidip PS3 kullandım.
PS çok ucuz, 900TL'lik PS3 yağ gibi bilgisayarda 30FPS kötü çünkü akıcı ve optimize değil. Böyle güzel oldu. PS ön yargımı yendim. Sadece kontrol zor o kadar.
Bence PS fiyatınız düşükse alın hep GTA V oynamak istiyordum, artık ucuza her oyunu oynuyorum.

Not: PS3 alacaklara tavsiye çok iyi alın. 30FPS yazınca ben kasar sandım, yağ gibi PCdeki 45-50 gibi ama stabil olduğu için rahatsız etmiyor.

Merhaba. Ben yılların PC kullanıcısıyım ön yargılıydım, yıllardır çok az PlayStation oynamıştım. Şimdi ise ön yargı kırmak için eski laptopu sattıyorum ve gidip PS3 kullandım.
PS çok ucuz, 900TL'lik PS3 yağ gibi bilgisayarda 30FPS kötü çünkü akıcı ve optimize değil. Böyle güzel oldu. PS ön yargımı yendim. Sadece kontrol zor o kadar.
Bence PS fiyatınız düşükse alın hep GTA V oynamak istiyordum, artık ucuza her oyunu oynuyorum.

Not: PS3 alacaklara tavsiye çok iyi alın. 30FPS yazınca ben kasar sandım, yağ gibi pcdeki 45-50 gibi ama stabil olduğu için rahatsız etmiyor.

İnanın GTA 5'te PS3 Slim'de oynarken araba sürerken kasma olmuyor. PS4 ve PS4 Slim'lerde FPS düşüyor araba sürerken.

Yalnız o birazcık biriktir dediğiniz 1.600 TL'cik kadar ediyor :) Malum ikinci el PS4'ler 2.500 TL. Keyif için veya maddi durumu pek iyi olmayanların 900 TL'ye PS3 tercih etmesi mantıklı olabilir. Ama tabii ben olsam bu saatten sonra güncellik bakımından en kötü PS4 almaya çalışırdım.
2500TL mi bilmem ama buradaki ilanlar temizler 2000. Hatta geçen bakayım dedim biri son fiyat 1800 satıyordu 2 kol DualShock falan orijinal diyordu.
Hala güzel bir konsol, ben bu yıl nisan ayına kadar kullandım ve oldukça da memnunum. 950'ye sattım ve yakında da Xbox One S alacağım.

Ama her zaman dediğim gibi, özel oyunlar önemli değilse Xbox One daha iyi.

Xbox daha iyi çoğu konsolu fiyat denk olduğunda ama yeni konsolu PS5 kadar iyi değil galiba.

Son düzenleyen: Moderatör:
2500TL mi bilmem ama buradaki ilanlar temizler 2000. Hatta geçen bakayım dedim biri son fiyat 1800 satıyordu 2 kol DualShock falan orijinal diyordu.

Xbox daha iyi çoğu konsolu fiyat denk olduğunda ama yeni konsolu PS5 kadar iyi değil galiba.
Yine de 900 TL'ye alınabilen PS3 üstüne 1.100 TL gibi bir rakam daha ekleyerek PS4 alınıyor. Aradaki fark az değil. Daha ucuza eğlenceyi amaçlayan kişiler için PS3 ideal.

Geri
Yukarı