Çözüldü Windows 11 kurulumunda "Sistem tekrar başlatıldı" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

sytheee

Centipat
Daha fazla  
Anakart
Gigabyte b450 M k
W11 temiz kurulum için Rufus ile ISO dosyamı hazırlayıp normal bir şekilde kurulum yaparken böyle bir hata ile karşılaştım. Kurulum sırasında tekrar başlatıldı veya bilinmedik bir hata hata ile karşılaştı diyor. Birden fazla kez denediğim için sistem kendini tekrar başlatırken işletim sisteminizi seçin ekranı geliyor. Windows birden fazla yüklenmiş şekilde gözüküyor ne yapmalıyım? Anakartım Gigabyte.

Son düzenleyen: Moderatör:
W11 temiz kurulum için Rufus ile ISO dosyamı hazırlayıp normal bir şekilde kurulum yaparken böyle bir hata ile karşılaştım. Kurulum sırasında tekrar başlatıldı veya bilinmedik bir hata hata ile karşılaştı diyor. Birden fazla kez denediğim için sistem kendini tekrar başlatırken işletim sisteminizi seçin ekranı geliyor. Windows birden fazla yüklenmiş şekilde gözüküyor ne yapmalıyım? Anakartım Gigabyte.

Orijinal ISO mu kullanıyorsun?

Hata görseli yollar mısın?

Gece konuyu güncelleyemedim kusura bakmayın. Windows 10 kurup oradan Windows 11'e yükselttim. Neden olduğuna dair bir fikrim yok. İnternette gördüğüm kişilerin de anakart markası Gigabyte idi, belki ondan kaynaklıdır.
Aldığım hata bu;

Bilgisayar sıfırlarken Windows indirmede %9 da kaldı - Microsoft Community

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2024-05-19 124401.png
    Ekran görüntüsü 2024-05-19 124401.png
    23,7 KB · Görüntüleme: 12

Yeni konular

Geri
Yukarı