PS3 önerisi

Kırdırtırsın derken anlamadım.

PlayStation'a yazılım attırarak orijinalliğini bozarsın Online falan giermemezsin ama istediğin oyunları yüklettirebilirsin hem de piyasa değerinin bayağı aşağısına Uncharted 3 80 TL'ye satılıyorsa PS kafedeki adam sana 5 TL'ye yükler mesela onun dışında fat kasa alma ısınma sorunu var çöp oluyor makine Slim veya süper Slim al.

PlayStation'a yazılım attırarak orijinalliğini bozarsın Online falan giermemezsin ama istediğin oyunları yüklettirebilirsin hem de piyasa değerinin bayağı aşağısına Uncharted 3 80 TL'ye satılıyorsa PS kafedeki adam sana 5 TL'ye yükler mesela onun dışında fat kasa alma ısınma sorunu var çöp oluyor makine Slim veya süper Slim al.
Plus olmadan online girebiliyor hocam. Gta 5 için bulunmaz nimet :) tabi herkes mod kullanıyor :)

Plus olmadan Online girebiliyor hocam. GTA 5 için bulunmaz nimet :) tabii herkes mod kullanıyor :)

Hocam yukarıdaki PS Plus ile ilgili bir şey söylemedim farkındaysanız eğer cihaza yazılım atılırsa ve Online girilirse bazı oyunlarda cihaz banlanabiliyor bundan bahsettim.

Hocam yukarıdaki PS Plus ile ilgili bir şey söylemedim farkındaysanız eğer cihaza yazılım atılırsa ve Online girilirse bazı oyunlarda cihaz banlanabiliyor bundan bahsettim.
Kötü niyetle yazmadım hocam zaten :) webman ile azaltılabiliyor ban durumları. Tabi ban ihtimali var, black ops'a girersen webman bile kurtarmaz :) çok çabuk anlayıp ps banı yapıştırıyorlar :)

Jailbreak ne demek? Kusura bakmayın anlamıyorum PlayStation'dan. Sadece PS2 sahibi oldum.
Jailbreak PS3'ün yazılımın kısıtlamasının kaldırılması demek, böylece çoğu ayarı değiştirebilir, oyunları ücretsiz oynayabilir, homebrew uygulamalarını kullanabilirsin.

Geri
Yukarı