Playstation 3 Hala Alınır mı?

Bertug

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,bütçem kısıtlı ve kafama yatan Playstation 3 olarak gözüküyor.Ben öyle çok oyun almam,alıcağım oyunlar en fazla 5 tane olur onlarda bir futbol,bir yarış,iki tane falan da aksiyon tarzı oyunlar olur.Kutulu oyun alıcağım,orjinal kullanırım acaba 12 gb yeterli olur mu?Tahminen şu oyunları alırım acaba gelen güncellemeler için 12 Gb yetecek mi yorum yaparsanız sevinirim.

Fifa 2014
Good of War
Need For Speed
İlk etapda bu oyunları alırım sonra zamanla takviye olabilir.Teşekkür ederim.

12 GB bu oyunlar için yeterli olmayacağını düşünüyorum. Olursa da güncellemeler için yeterli alan olmayacaktır. Bende 12 GB'lik aldım. Bana düşük geldi. 500 GB'lik HDD aldım PS3'e taktım ve gayet PS3'ten memnunum.

12 GB bu oyunlar için yeterli olmayacağını düşünüyorum. Olursa da güncellemeler için yeterli alan olmayacaktır. Bende 12 GB'lik aldım. Bana düşük geldi. 500 GB'lik HDD aldım PS3'e taktım ve gayet PS3'ten memnunum.

Kardeşim sana bir sorum olucak sen 500 gb'harddiski alıp anında takdinmi yoksa fat32 biçimlendirme vs uğraştinmi?

Kırdırılma derken ne oluyor açıklar mısınız ? Bilmiyorum da o yüzden soruyorum.
Oyunları korsan şekilde indirebilmek için kırılır. Tabi tek onun için değil mesela dosyalarına erişebiliyorsun, save dosyası atabiliyorsun. Aslında kolaylık. Ama ben tavsiye etmem. Kendime yapmadım. Çünkü güncelleyemiyorsun. Online oyunları oynayamıyorsun. Tabi kırığı düzeltip güncelliyebilirsin. Güncellediğinde de online oynayabiliyorsun.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı