Playstation 3 Hala Alınır mı?

Çağlar Özcan

Kilopat
Yer
Gebze
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar PS3 almayı düşünüyorum.
Bilgisayarımın özellikleri:
8 GB RAM
AMD Radeon HD 6570
AMD A4 5300 3.4 GHZ İşlemci
500 GB Harddisk
Sizce 1.000 TL'ye Ekran kartı ve işlemci upgrade mi ediyim yoksa PS3'mü alıyım? Oynayacağım oyunlar GTA 5 WWE 2K15 Battlefield 4.

Eğer upgrade yaparsam
İŞLEMCİ: AMD Athlon X4 860 K 3.7 GHZ
EKRAN KARTI: Sapphire R7 265 Dual-X

Sizce nasıl yapayım?

PlayStation 3 alınmaz tabiri yanlıştır bana göre. Dediğiniz oyunların haricinde PlayStation 3'e çıkmış olan özel oyunlarıda oynayabilirsiniz. Upgrade'den daha ucuz olacaktır gibi birçok artısı var PlayStation 3'ün fakat karar tabi size ait. Son olarak PlayStation 3'e karar verirseniz size oyunları, konsolu nereden satın alacağınız gibi konularda size yardımcı da olabilirim.

PlayStation 3 alınmaz tabiri yanlıştır bana göre. Dediğiniz oyunların haricinde PlayStation 3'e çıkmış olan özel oyunlarıda oynayabilirsiniz. Upgrade'den daha ucuz olacaktır gibi birçok artısı var PlayStation 3'ün fakat karar tabi size ait. Son olarak PlayStation 3'e karar verirseniz size oyunları, konsolu nereden satın alacağınız gibi konularda size yardımcı da olabilirim.
Öncelikle cevabın için teşekkür ederim. Playstation 3 almaya karar verdim. Peki nereden satın alabilirim? Yardımcı olabilirsen sevinirim. :)

Öncelikle cevabın için teşekkür ederim. Playstation 3 almaya karar verdim. Peki nereden satın alabilirim? Yardımcı olabilirsen sevinirim. :)
Doğru karar vermeniz adına sevindim :D. PlayStation 3 şu saatten sonra esnaftan alınır bence. Kendiniz gidemezseniz bile Sahibinden, Gittigidiyor gibi platformlardaki dükkanlarından size uygun olanı alabilirsiniz. En son bir dükkanda 399 TL idi Slim modeli. Oyunlarda da yine esnaftan satın alırsanız hem ucuza alma şansınız hemde çoğu dükkanda üzerine az bir miktar ödemek karşılığında takas hizmetleri de var. Ayrıca istediğiniz oyunlardan sonra PlayStation 3'e çıkmış olan Exclusive oyunlarından başlayın satın almaya diye tavsiyede bulunayım ekstradan.

Doğru karar vermeniz adına sevindim :D. PlayStation 3 şu saatten sonra esnaftan alınır bence. Kendiniz gidemezseniz bile Sahibinden, Gittigidiyor gibi platformlardaki dükkanlarından size uygun olanı alabilirsiniz. En son bir dükkanda 399 TL idi Slim modeli. Oyunlarda da yine esnaftan satın alırsanız hem ucuza alma şansınız hemde çoğu dükkanda üzerine az bir miktar ödemek karşılığında takas hizmetleri de var. Ayrıca istediğiniz oyunlardan sonra PlayStation 3'e çıkmış olan Exclusive oyunlarından başlayın satın almaya diye tavsiyede bulunayım ekstradan.
Teşekkür ederim. Bugün bir esnafa sordum ama Playstation 3 Super Slim 500 GB modeli vardı. 600 TL'ya bırakırım dedi. Yanında birtane istediğin bir oyunu da verebilirim dedi. Sence almalı mıyım? Bence çok uygun :)

600 Tl ye Sahibinden den den 4-5 oyunlu bile alabilirsin hatta daha fazlasını benim tavsiyem en fazla 450 Tl vermek oyunsuza oyunluya 500 Tl 150 Tl yede psn+ üyeliği alırsan 1 yıllık 24 yada daha fazla oyunu çok ucuza getirmiş olursun

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı