PlayStation 3 HEN kırma

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hocam dört gözle bekliyorum. Ben eski rehberdekileri yaparak hen kurmaya çalıştım beceremedim. Hen bir türlü aktif olmuyordu. Bugün PS3'ün HDD'i söktüm PC'ye bağladım ve sıfırladım. HDD'yi geri taktım ve sistemi kurdum sizin rehberiniz bekleyeceğim. Tekrar sıfırlamaya falan uğraşamam 😄
Hocam hayırlısıyla bu akşam.

Rehber 4.89 sürümü için güncellenmiştir. İlk mesaja giderek Jailbreak işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Kolay gelsin hocam şimdiden :) Konuyu açtığınızda beni etiketleyebilirseniz sevinirim.
Eyvallah hocam, konu 4.89 için güncellendi dediğim gibi ilk mesaja giderek Jailbreak işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Son düzenleme:
Rehber 4.89 sürümü için güncellenmiştir. İlk mesaja giderek Jailbreak işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Eyvallah hocam, konu 4.89 için güncellendi dediğim gibi ilk mesaja giderek Jailbreak işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Hocam oyun kurma konusunda mümkünse yardımcı olabilir misiniz? Oyun kurmaya çalıştığımda hep hata alıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam oyun kurma konusunda mümkünse yardımcı olabilir misiniz? Özel mesajlardan vs yardımcı olabilirseniz sevinirim. Oyun kurmaya çalıştığımda hep hata alıyorum.

Maalesef hocam, korsana destek yok ve özelden yardım etmek yasak.

Hayır. Jailbreak bir hak iken korsan yasal değildir ve Jailbreak sadece korsan oyun oynamak için değildir.
anladım. konuyu özet geçmek gerekirse kurduğum oyunlar ya siyah ekranda kalıyor ya da başlatma hatası veriyor. harici ile de aynı sorun oluyor. sizce komple ps3 ü sıfırlayıp sıfırdan hen veya cfw mi kurmalıyım. bir de cfw mi daha iyi olur yoksa hen mi . yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Anladım. Konuyu özet geçmek gerekirse kurduğum oyunlar ya siyah ekranda kalıyor ya da başlatma hatası veriyor. Harici ile de aynı sorun oluyor. Sizce komple PS3'ü sıfırlayıp sıfırdan HEN veya CFW mi kurmalıyım. Bir de CFW mi daha iyi olur yoksa HEN mi? Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Oyunları multiMAN ile mi kopyalıyorsun, yoksa Package Manager üzerinden mi kuruyorsun?
CFW daha iyi ama şuan da CFW Jailbreak yapamazsın sitesinde sorun var. Bir de her PlayStation CFW Jailbreak olmuyor.
Benim önerim PlayStation'unun HDD'sini biçimlendir ve sistemi yeniden kur. Jailbreak'ı da bu rehber üzerinden yapmanı öneririm, eğer ps3xploit.me sitesini kullandıysan yapmak için o site sorunlu hâla.

Oyunları multiMAN ile kopyalıyorsun, yoksa Package Manager üzerinden kuruyorsun?
CFW daha iyi ama şuan da CFW Jailbreak yapamazsın sitesinde sorun var. Bir de her PlayStation CFW Jailbreak olmuyor.
Benim önerim PlayStation'unun HDD'sini biçimlendir ve sistemi yeniden kur. Jailbreak'ı da bu rehber üzerinden yapmanı öneririm, eğer ps3xploit.me sitesini kullandıysan yapmak için o site sorunlu hâla.
ps3 ü aldığımda hen vardı halihazırda. oyunları multiman üzerinden load yapıp açmaya çalışıyorum xmb ye geliyor fakat açmaya çalıştığımda siyah ekranda kalıyor veya başlatma hatası veriyor. pkg olarak bi oyun indirip package manager dan kurdum sorunsuz fakat kurulum aşırı uzun sürdüğü için ve harici kullanmak istediğim için multiman veya webman tarzı bişey kullanmak istiyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı