PlayStation 3 mü PlayStation 4 Pro mu?

exponent

Hectopat
Konuyu inşallah doğru yere açmışımdır. Elimde Xbox Series S konsolum var. Ayrıca güçlü bir bilgisayarım var. Ben evde eşimle vakit geçirebileceğim, bazen eski oyunları oynayabileceğim bir konsol arıyorum. PS3 ve PS4 Pro arasında kaldım. PS3'ün fiyatı 4-5 bin TL bandında. Temiz bir PS4 Pro buldum onunda fiyatı 8.500 TL. Sorum şu PS3 mü alayım PS4 Pro mu? Aradaki fiyat farkına değer mi?
Dip not: Eski oyunlardan kastım pes2013, 2014 gibi onların Türkçe spikerleri oluyordu. Halihazırda Xbox icin Game Pass aboneliğim var. Ek olarak PS oyunlarına para vermek istemiyorum ve bulduğum PS4 ise kırık değilmiş.

PS 3'e Max 3500 verilir o da en kötü Slim ise.

Konuyu inşallah doğru yere açmışımdır. Elimde Xbox Series S konsolum var. Ayrıca güçlü bir bilgisayarım var. Ben evde eşimle vakit geçirebileceğim, bazen eski oyunları oynayabileceğim bir konsol arıyorum. PS3 ve PS4 Pro arasında kaldım. PS3'ün fiyatı 4-5 bin TL bandında. Temiz bir PS4 Pro buldum onunda fiyatı 8.500 TL. Sorum şu PS3 mü alayım PS4 Pro mu? Aradaki fiyat farkına değer mi?
Dip not: Eski oyunlardan kastım pes2013, 2014 gibi onların Türkçe spikerleri oluyordu. Halihazırda Xbox icin Game Pass aboneliğim var. Ek olarak PS oyunlarına para vermek istemiyorum ve bulduğum PS4 ise kırık değilmiş.

Xbox'da geriye uyumluluk vardı bu sayede eski oyunları oynayabilirsiniz Sony exclusive oyunlarını oynamak istiyorsanız PS4 alın tabii ama onun içinde PS Plus aboneliği gerekiyor yoksa oyunların fiyatları pahalı yani bir PS4 boş verin Pro modelini almayı normal alıp bir DualShock+abonelik alın derim bu arada PlayStation ile alakalı sorunuz var ise hemen cevaplarım yazın.

PS 3 5000 TL ölürüm de vermem. Eski oyunları oynamak bu kadar pahalı olmamalı yahu. Güçlü bilgisayarınız varsa ondan oynayın tüm oyunları. Emülatör indirirsiniz birde, mis gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı