Playstation 4 9.03 kırılır mı?

Mr. Ahmedov

Hectopat
Yer
Shinjuku/Kabukichō
Merhaba, elimde 9.03 sürümlü PS4 cihazı var. Yeni jailbreak yayınlandı ama akılda kalan tek soru, 9.00 kırılıyor da 9.03 için de Hen 2.0 çalışır mı? Malum oyun fiyatları ilaç gibi geldi bana bu haber. Şahsen 9.03'ün de kırılabileceğini zannediyorum çünkü 9.00'da kullandıkları açık 9.03'te de çalışıyor (Webkit açığı).

Merhaba, elimde 9.03 sürümlü PS4 cihazı var. Yeni Jailbreak yayınlandı ama akılda kalan tek soru, 9.00 kırılıyor da 9.03 için de hen 2.0 çalışır mı? Malum oyun fiyatları ilaç gibi geldi bana bu haber. Şahsen 9.03'ün de kırılabileceğini zannediyorum çünkü 9.00'da kullandıkları açık 9.03'te de çalışıyor (webkit açığı).

Benim 1 tane arkadasim var o da PS 4'unu kiriyordu sorayim bakayim ne diyecek.
Benim 1 tane arkadasim var o da PS 4'unu kiriyordu sorayim bakayim ne diyecek.

1639433305347.png

Son düzenleme:
İmkanınız varsa satıp sıfır ya da ikinci el almanızı öneririm çünkü hiç beklenmez, zaten piyasadaki çoğu konsolun sürümü 9'dan aşağıdır. Ayrıca 9.03'te o açık kapatıldı diye biliyorum ben. Yine de bekleyeceksiniz, otomatik güncellemeleri kapatıp konsolu kış uykusuna yatırın ya da CD ile bir müddet devam edin. :D

Merhaba, elimde 9.03 sürümlü PS4 cihazı var. Yeni Jailbreak yayınlandı ama akılda kalan tek soru, 9.00 kırılıyor da 9.03 için de hen 2.0 çalışır mı? Malum oyun fiyatları ilaç gibi geldi bana bu haber. Şahsen 9.03'ün de kırılabileceğini zannediyorum çünkü 9.00'da kullandıkları açık 9.03'te de çalışıyor (webkit açığı).

Birkaç gün önce kendi kendine güncelleme yaptı ve bende kıramadım çok üzücü.

Ne zaman kırılır acaba 9.03?

İmkanınız varsa satıp sıfır ya da ikinci el almanızı öneririm çünkü hiç beklenmez, zaten piyasadaki çoğu konsolun sürümü 9'dan aşağıdır. Ayrıca 9.03'te o açık kapatıldı diye biliyorum ben. Yine de bekleyeceksiniz, otomatik güncellemeleri kapatıp konsolu kış uykusuna yatırın ya da CD ile bir müddet devam edin. :D
Zaten konsolum var ve kırık versiyon için ikinci el almayı düşünmüyorum :). Ama beni idare edecek bir çok oyun var ve zaten kırılabilseydi oyunları bitirmeden kırmayacaktım. Otomatik güncelleme nereden kapanıyor bulamadım ama güncelleme dosyasını indirmeyi devre dışı bıraktım. Umarım yeni sürüm çıkması 1 seneden fazla sürmez çünkü ciddi anlamda uzun aralıklarla açık bulunuyor ve kırılma işlemi insanlara sunuluyor :(.
Birkaç gün önce kendi kendine güncelleme yaptı ve bende kıramadım çok üzücü.

Ne zaman kırılır acaba 9.03?
Otomatik güncellemeyi kapayın, aynı soruna bende maruz kaldım :(. Ne zaman kırılır bilmiyorum ama 7.55 sürümünden bu yana 8 ay + süre geçti, umarım 1 seneden fazla sürmez. Buldukları açık USB depolama cihazı ile yapılıyor ve yeni güncellemede maalesef bu açık kapatılmış ki ne ara kapatıldı diyeceksiniz, jailbreak geliştiricilerinden TheFlow, Sony'den 10.000 dolar para kazandı ve açığı kapattırdı.

Eskiden olsa kırmayın 10 tane offline oyun oynamak yerine 3 tane online oyun oynayın cihazın tüm nimetlerinden faydalanıp tadını çıkarın derdim ama malum ekonomi ve piyasa yüzünden sizi de anlıyorum. Eğer kırmayı planlıyorsanız bence cihazın internet bağlantısını kesin jailbreak çıktığı zaman kırarsınız 9.03 için otomatik güncellemeden ziyade yanlışlıkla unutarak veya başka biri cihazı günceller diye internet bağlantısını koparmanızı tavsiye ediyorum.

Eskiden olsa kırmayın 10 tane offline oyun oynamak yerine 3 tane online oyun oynayın cihazın tüm nimetlerinden faydalanıp tadını çıkarın derdim ama malum ekonomi ve piyasa yüzünden sizi de anlıyorum. Eğer kırmayı planlıyorsanız bence cihazın internet bağlantısını kesin jailbreak çıktığı zaman kırarsınız 9.03 için otomatik güncellemeden ziyade yanlışlıkla unutarak veya başka biri cihazı günceller diye internet bağlantısını koparmanızı tavsiye ediyorum.
Anlamadığım bir durum, otomatik güncelleme nereden kapatılıyor? Sanki önceden ona özel seçenek vardı. Gerçekten güncelleme yapmasın diye güncel sürümü bağlantı olmadan mı kullanacam :D.

Anlamadığım bir durum, otomatik güncelleme nereden kapatılıyor? Sanki önceden ona özel seçenek vardı. Gerçekten güncelleme yapmasın diye güncel sürümü bağlantı olmadan mı kullanacam :D.
Ben işi garantiye almak için söyledim. Ben kıracak olsam öyle yapardım. Ayarlar-Sistem-Otomatik İndirmeler-Sistem yazılımı güncelleme dosyalarında tiki kaldırmanız gerekiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı