PlayStation 4 alınır mı?

Alfirk

Kilopat
Bazı sitelerde baktım, hep teşhir ürünü satıyorlar ve sonra bir sitede daha baktım sıfır kapalı kutu satıyorlar. Resimli yorumlara baktım, gerçekten de öyle.

Playstation 4 Slim 1 TB 14 bin lira civarı, teşhir değil açılmamış sıfır kutu. PS 5 almam içinse üzerine yaklaşık 6-7 bin lira daha koymam lazım.

2024'teyiz, şimdi bu zamanda PS4 alınır mı? Alırsam hata mı yapmış olurum? Ki aldım diyelim, kaç sene daha götürür ki?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bazı sitelerde baktım, hep teşhir ürünü satıyorlar ve sonra bir sitede daha baktım sıfır kapalı kutu satıyorlar. Resimli yorumlara baktım, gerçekten de öyle.

PlayStation 4 Slim 1 TB 14 bin lira civarı, teşhir değil açılmamış sıfır kutu. PS 5 almam içinse üzerine yaklaşık 6-7 bin lira daha koymam lazım.

2024'teyiz, şimdi bu zamanda PS4 alınır mı? Alırsam hata mı yapmış olurum? Ki aldım diyelim, kaç sene daha götürür ki?

Hocam PS 4'e 14 k vermeyin bence 2. El PS 5 alın daha iyi bütçe artırın biraz daha geç alın ama PS 4 almayın.

Playstation 4 Slim 1 TB 14 bin lira civarı, teşhir değil açılmamış sıfır kutu. PS 5 almam içinse üzerine yaklaşık 6-7 bin lira daha koymam lazım.

PS4 devri bitti. PS5 almak için para biriktirin. 2.El PS5 öneririm temiz bulursanız alınır.

PlayStation 4 Slim 1 TB 14 bin lira civarı, teşhir değil açılmamış sıfır kutu. PS 5 almam içinse üzerine yaklaşık 6-7 bin lira daha koymam lazım.

Asla PlayStation 4 almak gibi bir hata yapmayın. Ömrü tükendi zaten yeni oyunlar gelmeyecek PlayStation 4'e. PlayStation almaya niyetli iseniz mutlaka 5 alın bütçenizi zorlayıp. Bunun yanı sıra PlayStation 4'ten uçak gibi ses geliyor çok rahatsız edici kendimden biliyorum :D

Konsol hala mükemmel ama fiyat açısından daha alternatiflere yönelinebilir. Biraz daha bütçe ile PS5 veya alternatif olarak Series S alınabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı