Playstation 4 Alınır Mı?

Semih Demir

Kilopat
Makaleler
7
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Bugune kadar hep masaustu sistemler ile oyunlarimi oynardim. PS4 almayi dusunuyorum fakat televizyonum biraz eski hatta epey eski bir televizyon. Goruntu acisindan pek onemli midir? Almami onerir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Tüplü, plazma, veya ilk model LCD panel TV'lerde birisi ise üzerinde %90 Scart girişi mevcuttur. Mu giriş için Scart to HDMI veya Scart to RCA + HDMI to RCA kablo alıp dönüştürerek kullanabilirsiniz.

HDMI to Scart Aktif dönüştürücü kullanmanızı tavsiye ederim ama 150-350 arası fiyatları var, onlara gerek yok diye düşünüyorum. Ama zaten PS4 almak yerine güzel bir TV alıp daha uzun vadeli bir yatırım yapmış olursunuz. İşinize karışmak gibi olmasın ama...

Tüplü, plazma, veya ilk model LCD panel TV'lerde birisi ise üzerinde %90 Scart girişi mevcuttur. Mu giriş için Scart to HDMI veya Scart to RCA + HDMI to RCA kablo alıp dönüştürerek kullanabilirsiniz.

HDMI to Scart Aktif dönüştürücü kullanmanızı tavsiye ederim ama 150-350 arası fiyatları var, onlara gerek yok diye düşünüyorum. Ama zaten PS4 almak yerine güzel bir TV alıp daha uzun vadeli bir yatırım yapmış olursunuz. İşinize karışmak gibi olmasın ama...
Hdmi girişi mevcut televizyonda. Görüntü açısından tatmin edici bir performans alamam diye düşünüyorum.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı