Playstation 4 alınmalı mı?

Berkay Fırat

Kilopat
Yer
Antalya
Daha fazla  
Arkadaşlar kardeşime söz verdim okulu geçerse PS4 alacaktım. 1600 TL param var. Kullanabileceğimiz 1 tane monitör var ama HDMI girişi yok dönüştürücü ile halledeceğiz bir şekilde. Ya da 2. el TV, 2. el PS4 alacağım. Hangisi mantıklı sizce?

Arkadaşlar kardeşime söz verdim okulu geçerse PS4 alacaktım. 1600 TL param var. Kullanabileceğimiz 1 tane monitör var ama HDMI girişi yok dönüştürücü ile halledeceğiz bir şekilde. Ya da 2. el TV, 2. el PS4 alacağım. Hangisi mantıklı sizce?
Hayır almayın, 2020'de sony yeni konsol duyuracağını açıkladı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şuan için ikinci el temiz PS4 bulabilirseniz alınabilir. Sony, PS V çıksa bile belirli bir süre çıkacak oyunların PS4 destekleyeceğini söylemişti. Bol oyunlu almaya dikkat edin sonrasında sıkılmayın :)

Ayrıca online oynayacaksanız, bütçenize Playstation Plus aboneliği için de pay bırakmanız gerekiyor.

Yeni konsolun 2020 ikinci yarısında piyasada olacağı tahmin ediliyor. Fakat fiyatı da 4500-5000 lira arasında olacağı konuşuluyor. Bu yüzden beklemenizin bir anlamı yok, bütçenizi düşünürsek. 1600 liraya da kaliteli, sıfır ps4 bulmak çok zor.

Hayır almayın, 2020'de Sony yeni konsol duyuracağını açıkladı.
Konsol çıkınca pahalı olacak bütcemi çok zorlar.

Yeni konsolun 2020 ikinci yarısında piyasada olacağı tahmin ediliyor. Fakat fiyatı da 4500-5000 lira arasında olacağı konuşuluyor. Bu yüzden beklemenizin bir anlamı yok, bütçenizi düşünürsek. 1600 liraya da kaliteli, sıfır PS4 bulmak çok zor.

Trendyol indirimleri falan var tek kol veriyorlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
PS4'ün sıfırını almak pek mantıklı değil çünkü gerçekten ''temiz'' olabilecek birçok konsol bulabilirsin. Çoğu alan bir anlık hevesle alıp sıkılıp ya da zamanı olmadığı için boş bir şekilde duruyor ve sonuç olarakta satıyorlar ki bunun içinde konsol satan yerler var alınabilir + HDMI olmaması kötü olur 2. el TV de almanız mantıklı daha doğrusu HDMI'ı olan herhangi bir ekran.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı