PlayStation 4 CFW Tamamen Kırılabiliyor mu?

berkhan1995

Hectopat
Merhaba arkadaşlar. Ben PlayStation 4 almayı planladım ve biraz araştırdım. Makineyi kırdırmam şart çünkü oyunlara çok bütçe ayıracak durumum yok. Önceden PS3'üm vardı, oyunları yükletirdim, sadece menüden girip oynamak kalırdı bana ama PS4'te böyle değilmiş. İnternet bağlantısı filan gerekiyormuş cihaz her açıldığında. Bu şekilde kırma işlemi yapıyormuşuz. PS3'teki gibi CFW menü şeklinde cihaz tamamen kırılma işlemi PS4'te şu an mevcut mu? Değilse sizce ne zaman içinde bu şekilde kırılabilir? Cevaplarınız için teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar. Ben PlayStation 4 almayı planladım ve biraz araştırdım. Makineyi kırdırmam şart çünkü oyunlara çok bütçe ayıracak durumum yok. Önceden PS3'üm vardı, oyunları yükletirdim, sadece menüden girip oynamak kalırdı bana ama PS4'te böyle değilmiş. İnternet bağlantısı filan gerekiyormuş cihaz her açıldığında. Bu şekilde kırma işlemi yapıyormuşuz. PS3'teki gibi CFW menü şeklinde cihaz tamamen kırılma işlemi PS4'te şu an mevcut mu? Değilse sizce ne zaman içinde bu şekilde kırılabilir? Cevaplarınız için teşekkürler.
9.00 kırıldı şu an. Bir flash hazırlıyor kıran kişi. Her ps4’ü açtığınızda 1-2 dakikalık bir işlem yapıyorsunuz. Sonrasında oynuyorsunuz oyunları. Yakında tamamen kırılır, bunlara gerek kalmaz.

9.00 kırıldı şu an. Bir flash hazırlıyor kıran kişi. Her PS4'ü açtığınızda 1-2 dakikalık bir işlem yapıyorsunuz. Sonrasında oynuyorsunuz oyunları. Yakında tamamen kırılır, bunlara gerek kalmaz.

Flash takıldıktan sonra internet bağlantısı gerekiyor mu Explorer'den tarayıcıdan bir işlem yapıyor muyuz?

Geri
Yukarı