PlayStation 4 ederi nedir?

Gus Fring

Kilopat
500GB beyaz fat kasa sahibiyim. 1 tane de V2 Dualshock var yeşil kamuflajlı.
Oyunlar ise aşağıdaki gibi ne kadara satmalıyım sizce?
CD'li oyunlar: GTA 5 ve CoD Black Ops 3.
Dijital oyunlar: FIFA20 - Detroit - heavy rain - Uncharted nathan drake Collection - journey.
Plus oyunları: Conan exiles - the surge.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunlar çok güzel. Ederleri var bayağı. Sahibinden'e baktım. Fiyatlar bayağı bir şişmiş.
2500-3000 arası bir değerde yazın. Sallıyorum, 2800 yazarsınız. Sonrasında da pazarlık ile 2700'e çekersiniz. Detaylı ikinci el fiyatlarına şuradan bakabilirsiniz: Oyun Konsolu ve Oyunlar İkinci El ve Sıfır sahibinden.com'da

500GB beyaz fat kasa sahibiyim. 1 tane de V2 Dualshock var yeşil kamuflajlı.
Oyunlar ise aşağıdaki gibi ne kadara satmalıyım sizce?
CD'li oyunlar: GTA 5 ve CoD Black Ops 3.
Dijital oyunlar: FIFA20 - Detroit - heavy rain - Uncharted nathan drake Collection - journey.
Plus oyunları: Conan exiles - the surge.
Tabi ps 5 açıklanınca para kazanma çalışmaları başladı kendimden bi bende ps 4 proya sahibim için yukarda yazan oyunların hepsi mevcut ve fifa 18 19 20 pes 18 ve 20 falan va r onun dışında 35 oyun daha var kütüphanemde yani nerden baksan 50 ye yakin oyun var acaba ne kadar eder yeni bi konu açmak istemedim ve cihaz servisden 7 8 ay önce geldi yeni verdiler 4 ay daha garantisi var

PS5 resmen satışa çıkacağı güne kadar fiyatlar yükselmeye devam edecektir. Ancak çıkışı takiben 1-2 hafta içerisinde sert düşüşler olabilir. Eğer satmaya niyetiniz varsa çok da gecikmeyin çünkü fiyatları akıl almaz şekilde arttı. Kardeşimin 3100 TL verip aldığı set için bugün 5000 TL istiyorlar. Sadece 2 ayda oldu bu.
Arkadaşların önerilerine ilave olarak kişisel görüşüm, 2. el bir konsola ve tek kola 2500 TL vermem. Vicdanlı ve mantıklı ederi 2000 TL'dir onun. Oyunları ise ayrı olarak satmanızı öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı