PlayStation 4 fat kasa alınır mı?

Hocam herhalde konuyu okumadınız PC ile takas edip alacağım.

Bende R5 3500X ve 2060 var her triple a oyunu minimum 60 FPS orta üst grafik oynuyorum, PS4 için sistemini verirsen maksimum 30 FPS oynayacaksın triple a oyunlarr. Onun yerine bekle ekran kartı upgrade için para biriktir ileride değerlendir PC'ni PS4 Pro olsa tamam denebilir ama eski fat kasa PS4'ler için değmez.

Hocam örneğin GoW'u konsol ile PC arısında akıcılıkda çok fark var. PC de oynadığımda berbat bir grafik ve düşük FPS olacak.

GoW 2018'i oynadım R5 3500X ve 2060 ile orta grafik 60 FPS'in altına düşmedi 70'lerde gezdi çoğunlukla, DualSense kolum var kolla oynadım bir de. DLSS gibi birşeyde var 2060 civarı bvir kart alırsanız ileride.

Ekran kartını yenilesen bütün sorunların çözülecek aslında. PS aldın mı XBOX oyunlarından mahrum kalıyorsun, XBOX aldın mı da PS oyunlarından. İkisinin de ortak çıktığı PC var.

GoW 2018'i oynadım R5 3500X ve 2060 ile orta grafik 60 FPS'in altına düşmedi 70'lerde gezdi çoğunlukla, DualSense kolum var kolla oynadım bir de. DLSS gibi birşeyde var 2060 civarı bvir kart alırsanız ileride.

Hocam çok uğraştım elimdeki kartı satmak için ama satılmadı. Satılsaydı öyle bir şey yapabilirdim.

Hocam zaten 4 Pro'ya da Series S alacağım hangisi uyguna düşerse o yüzden öyle örnek verdim.
PS4 Pro alırsan 4K 30 FPS oynarsın. Soru yine oyun zevkine bağlı exc. derdin yoksa Series S al çok daha uzun süre destek alacak ama şu durumda bir avantajı yok çünkü güncel oyunlar PS4’e çıkıyor. Geleceğe yatırım gibi düşün.

Geri
Yukarı