PlayStation 4 fat kasa ses çıkarıyor

Nickha

Kilopat
Daha fazla  
PlayStation 4 fat kasa var elimde, fan sesi acayip çıkıyor, bunu nasıl çözebilirim? Evde kendi yönetmelerim ile neler yapabilirim? Bu sesin sıcaklık ile alakası var mı, eğer var ise nasıl soğutabilirim?

Eskiden ps3 varken çok gürültülüydü ve ısınıyordu. Bu yüzden ps tamircisine götürüp termal macunu yeniletmiştim düzelmişti. Birde kurutma makinesi ile tozları falan atmaya çalışmıştım az da olsa düzelmişti.

Hocam içini temizleyip bakım yapabilirsiniz termal macun değişimi ama zarar verebilirsiniz. Birde yapan yer varsa yakında güvendik. Verebilirsiniz.

Eskiden ps3 varken çok gürültülüydü ve ısınıyordu. Bu yüzden ps tamircisine götürüp termal macunu yeniletmiştim düzelmişti. Birde kurutma makinesi ile tozları falan atmaya çalışmıştım az da olsa düzelmişti.
Hocam geçen benim ps3 slimin hdd bozuldu bakımla beraber 1200 aldılar ama detaylı bakım kasada toz yoktu. Içi önceden kirliydi ama tertemiz yaptılar hdd 160 gb dı zaten benim model oydu ama bir daha bozuldu götürdük 320 taktılar birde para almadılar.

PlayStation'cı ya götürsem yapar.
Güvendik ve iyi yerse yapar.

Ama belirli süre sonra tekrarlayabilir çünkü fatlar sıkıntı hocam.

Pes 21 oynuyorum.
Hocam her pes oyununda oluyor

Hocam geçen benim PS3 SLI'min HDD bozuldu bakımla beraber 1200 aldılar ama detaylı bakım kasada toz yoktu. Içi önceden kirliydi ama tertemiz yaptılar HDD 160 GB dı zaten benim model oydu ama bir daha bozuldu götürdük 320 taktılar bir de para almadılar.

Güvendik ve iyi yerse yapar.

Ama belirli süre sonra tekrarlayabilir çünkü fatlar sıkıntı hocam.

1106 ve sonraki çıkan fat kasalar sorunsuz hocam

Son düzenleme:

Geri
Yukarı