PlayStation 4 hala alınır mı?

Seckinmis

Kilopat
Yer
İzmir
Dostlar selam, çalışarak 3500 TL para biriktirdim. 3-4 sene önce PC topladım, PC toplamasaydım PS 4 alacaktım ama toplayınca PS4 işi yattı. O zamandan beri içimde hep bir ukte kaldı. Biraz para biriktirince de alayım mı diye düşünmeye başladım. Gönül isterdi ki PS 5 alayım ama bütçem yetmiyor maalesef ona :D yapacak bir şey yok.

Sıfır almayı düşünmüyorum ikinci el 1 TB PS 4 Slim düşündüm 2500 TL civarındalar şu an. PS 4'ü Online oyunlar için değil de exclusive oyunları için istiyorum. İşte Marvel's Spider-Man, infamous: Second son, Last of Us vs. fakat bunlar da yavaş yavaş PC'ye çıktıkları için içimi bir şüphe kapladı acaba alınır mı diye. Bu nedenle iki soru soracağım. İlkine gelecek olursak sizce PS 4 halen daha exclusive oyunlarını oynamak için 2500 TL gibi bir paraya alınır mı? İkinci sorum ise sizce üstüne 1K daha ekleyip PS 4 Pro mu almalıyım değer mi? Siz ne diyorsunuz fikirlerinizi duymak isterim.

Şahsi fikrim; Eğer bütcem yetmezse üstüne de ekleyecek durumda değilsem, alır keyfime bakarım. İlerde gerekirse ikinci elden satıp üst modelini alırım.

1 TB Slim 2500 civarı mı? O fiyata bulduysanız alın tabii dolandırılmazsınız umarım.

Bir sürü var ya sahibinden üzerinde 3500 TL civarı olanlar garantili olanlar hep.

şahsi fikrim; eğer bütçem yetmezse üstüne de ekleyecek durumda değilsem, alır keyfime bakarım. İleride gerekirse ikinci elden satıp üst modelini alırım.

PS 4 Pro için mi söylüyorsunuz, eğer onun için söylüyorsanız bütçem yeterli. Sadece alınır mı diye soruyorum.

Eğer bilgisayarınız güçlü ise almaya gerek yok bence. Dualsense alır, oyunların PC tarafına gelmesini bekledim ben olsam. Beklemek istemiyorsanız orası ayrı tabi. Örneğin Spider-Man bu yılın sonunda çıkış yapmış olacak. Dualsense bağlar daha iyi grafiklerle oynarım.

Eğer bilgisayarınız güçlü ise almaya gerek yok bence. DualSense alır, oyunların PC tarafına gelmesini bekledim ben olsam. Beklemek istemiyorsanız orası ayrı tabii. Örneğin Spider-Man bu yılın sonunda çıkış yapmış olacak. DualSense bağlar daha iyi grafiklerle oynarım.

İmzamda ki sistemim var bir de Samsung'un 970 EVO Plus M.2 SSD'si güçlü sayılır mı bilmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı