PlayStation 4 hala alınır mı?

sony PlayStation exculisive oyunlarını oynamak isteyen birisi ps4 alacak. xboxta oynayamaz.
pc tarafında da 3500 liraya alınan pc doğru düzgün oyun açmaz, oynamaz.
bu durumda ps4 her türlü alınır.
Xbox'ın yeni modelleri Playstation'dan güçlü ve daha ucuz. O yüzden Xbox öneriyorum. Ama oyun konusunda haklısın. Xbox'da daha az oyun var.

Konunun başını okumuyor musunuz? Exclusive oyunlar için alacağım diyorum Xbox al diyorsun dostum.

Xbox'ın yeni modelleri PlayStation'dan güçlü ve daha ucuz. O yüzden Xbox öneriyorum. Ama oyun konusunda haklısın. Xbox'da daha az oyun var.

Güç konusunda bir isteğim yok. Birçok oyunu bilgisayarımda oynadım bitirdim. Evet haklısınız Xbox donanım olarak hem daha güçlü hem daha ucuz. Fakat hedef konsol da oyun oynamaktan ziyade konsolda Sony exclusive oyunları oynamak olduğu için Xbox düşünülemez bile.

@Cr Oyuncusu
Siz de nasıl bir kafa var ahahahaha.

Bir sürü böyle ilan var bunların hepsi mi dolandırıcı. Ayrıca üslübunuz çok yanlış daha sonradan fark ettim bunlar eski ilanlar. O yüzden de fiyatları eski yani uygun. Büyük ihtimalle çoktan satıldı burdan kaldırmayı unuttular.

@Cr Oyuncusu
Siz de nasıl bir kafa var ahahahaha.

Bir sürü böyle ilan var bunların hepsi mi dolandırıcı. Ayrıca üslübunuz çok yanlış daha sonradan fark ettim bunlar eski ilanlar. O yüzden de fiyatları eski yani uygun. Büyük ihtimalle çoktan satıldı buradan kaldırmayı unuttular.

E ne yapalım. Bunlar geçen seneki ilanlar. Yüzde yüz dediğin gibi satılmıştır. Şimdi o fiyata bul sana ben alacağım. Bir de kafaya bak diyorsun ben de sana 2013'ün ilanlarını göstereyim 1 300 TL'ye PS 4. hem neden geçen senenin ilanlarını atıyorsun o zaman zaten ucuzdu.

Yeni konular

Geri
Yukarı