PlayStation 4 kasıyor

Mamisrcx

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar 2. el bir PlayStation 4 aldım telefon ve bilgisayar satışı yapan yillardir alisveris yaptığım birisinden. İlk gun bir problem yoktu ama daha sonra kasmalar, donmalar basladi oyunlara gec giriyor kendi kendine kapaniyor GTA 5 mesela hiç acmiyor ve sistem kapaniyor direkt diger oyunlarda ayni sekilde bazen kapanıyor sistem. Sorun nedir? Guc kaynagi mi yetersiz yani kablo mu dandiktir veya bakıma mı ihtiyacı var sizce sistemin HDD veya toz vs sistemi aldigimda kollar berbat bir durumdaydi temizledim orijinal belli ama les gibiydi satan kisinin pek temiz kullandigini dusunmuyorum destek olabilir misiniz ne yapmaliyim? Elimde patlar diye cekiniyorum. İletmiş oldugum gorsel de sistem kasip kapaninca cikiyor genelde. Sistemi actigimda oyun açılırken falan tık tık sesler geliyor sanki bir yere takıliyor veya zil çalıyor gibi.

IMG_7235.jpeg

Kesin duzelir mi dersin reisiim elimde patlamasin ürün tamire falan götürsem sorun net bakımsizliktan midir ben icini acmaya cekiniyorum hiç yapmadim daha once termal macunum var evde.

Korkacak bir şey yok sen bakımını yapıyorsun acemiysen sen kendin yapma sadece termal macun değil fanlar vs.

Arkadaşlar 2. el bir PlayStation 4 aldım telefon ve bilgisayar satışı yapan yillardir alisveris yaptığım birisinden. İlk gun bir problem yoktu ama daha sonra kasmalar, donmalar basladi oyunlara gec giriyor kendi kendine kapaniyor GTA 5 mesela hiç acmiyor ve sistem kapaniyor direkt diger oyunlarda ayni sekilde bazen kapanıyor sistem. Sorun nedir? Guc kaynagi mi yetersiz yani kablo mu dandiktir veya bakıma mı ihtiyacı var sizce sistemin HDD veya toz vs sistemi aldigimda kollar berbat bir durumdaydi temizledim orijinal belli ama les gibiydi satan kisinin pek temiz kullandigini dusunmuyorum destek olabilir misiniz ne yapmaliyim? Elimde patlar diye cekiniyorum. İletmiş oldugum gorsel de sistem kasip kapaninca cikiyor genelde. Sistemi actigimda oyun açılırken falan tık tık sesler geliyor sanki bir yere takıliyor veya zil çalıyor gibi.

Eki Görüntüle 2115770
Bakımını yaptır.

Yarin goruseyim eger biliyorsa kendisi yapsin bilmiyorsa aracilik etsin kardeşim.

Tamamdır kardeşim, peki bir sorum olacak biliyorsanız eger. GTA 5 icin sorun yaşıyorum yeni bir tag mi olusturmaliyim bilmiyorum ama %90'da kalıyor story mod sonra kapaniyor ve sistem çöküyor bu da mi bakimsizliktandir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yarin goruseyim eger biliyorsa kendisi yapsin bilmiyorsa aracilik etsin gardasim.

Tamamdır gardasim peki bir sorum olacak biliyorsanız eger GTA 5 icin sorun yaşıyorum yeni bir tag mi olusturmaliyim bilmiyorum ama %90 da kalıyor story mod sonra kapaniyor ve sistem çöküyor bu da mi bakimsizliktandir.

Evet.

Geri
Yukarı