PlayStation 4 pişmanlıktır

Ben PC'den konsola sizde konsoldan PC'ye geçmeye çalışıyorsunuz. :D
Takas edelim sizde rahatlayın bende [emoji4]

Ben 1 hafta önce slim modelini aldım Fifa 17 ile birlikte hocam gözünüzü seviyim kuşkuya düşürmeyin. Zaten aldığımın 3. günü geri satıyım mı diye düşündüm aman ha :D.
Severseniz kesinlikle satmayın sadece aranıza soğukluk girmesin. Çok üstüne düşmeyin bu seferde bağımlısı olursunuz. Ben ilk başlarda BF 4 ile 11 saat hiç durmadan oyun oynadığımı biliyorum. Sonuçmu bir türlü açılamayan küçük parmakla yüzük parmağı. Hastanede mutlu son [emoji3]

Online umrumda değil. Exclusive oyunları oynamak için almayı düşünüyorum 2. el.
God of War, Uncharted 4, Days Gone, Death Stranding, The Last of Us Remastered gibi hikaye odaklı oyunlar tam bana göre.

Online umrumda değil. Exclusive oyunları oynamak için almayı düşünüyorum 2. el.
God of War, Uncharted 4, Days Gone, Death Stranding, The Last of Us Remastered gibi hikaye odaklı oyunlar tam bana göre.
Hikaye odaklı oyunları çok başarılı özellikler Uncharted serisi çok iyi türkçe dublajıda fevkaladenin fevkinde [emoji16]. Online oyunlarıda çok fazla sarıyor bu bi gerçek çünkü herkez eşit. Tabi klavye kullanımını sağlayan aparatları kullananlardan bahsetmiyorum. Sırf optimize oyun oynamak için almıştım ancak malum ülkemizde ağaç dalı kırılsa dolar euro yükseldiği için oyun almakta oynamakta asgari ücretli için 1 haftalık emeğinin karşılığını oyuna yatırmak demek oluyor.

Selamlar, gecen subatta aldim ps4 u. Bilgisayarda genelde swtor gibi mmorpg ya da rpg tarzi oyunlar oynayan biriydim. Hem bu tarz oyunlardan kurtulmak hem de bilgisayarimi guncelleyemedigimden ve fiyati da daha uygun oldugundan ps4 e yoneldim. Guncel oyunlarin cok pahali oldugu ve fazla para harcadiginiz dogru ama biraz da ne beklediginize bagli. Bende yillik psn plus aldim, isten dondugumde 15 dk battlefront ya da bf4 de birkac mac yapip rahatlayabiliyorum. Saatler boyu bilgisayar basinda kalmamak benim icin cok iyi, dedigim gibi ps4 ten biraz ne beklediginize de bagli. Tabiki bir bilgisayar degil ama explorer vs destegi oldugundan ben neredeyse her isimi onla gorebiliyorum.

Selamlar, gecen subatta aldim ps4 u. Bilgisayarda genelde swtor gibi mmorpg ya da rpg tarzi oyunlar oynayan biriydim. Hem bu tarz oyunlardan kurtulmak hem de bilgisayarimi guncelleyemedigimden ve fiyati da daha uygun oldugundan ps4 e yoneldim. Guncel oyunlarin cok pahali oldugu ve fazla para harcadiginiz dogru ama biraz da ne beklediginize bagli. Bende yillik psn plus aldim, isten dondugumde 15 dk battlefront ya da bf4 de birkac mac yapip rahatlayabiliyorum. Saatler boyu bilgisayar basinda kalmamak benim icin cok iyi, dedigim gibi ps4 ten biraz ne beklediginize de bagli. Tabiki bir bilgisayar degil ama explorer vs destegi oldugundan ben neredeyse her isimi onla gorebiliyorum.
Bende saatlerce Dota 2 Knight online gibi oyunlarda zamanımın çoğunu geçirdiğim için almak istemiştim aldımda ama gerek oyun fiyatları gerek internet bağlantısı gibi bir başbelası sorun yüzünden soğudum ama tek yönünü seviyorum odamda ısınma sorunu olmuyor tek başına 1 saatte odayı son derecede doğalgaz yakmış gibi ısıtıyor. Bu gidişle oyun bilgisayarı toplayamıyacağımız için ben şahsen geri dönmeye niyetliyim.

Acikcasi isinma ile henuz karsilasmadim, cok uzun sure basina oturamadigimdan da olabilir. Fiyat konusunda haklisiniz, guncel oyun fiyatlari ulkemizdeki gelir seviyesine baktiginizda pahali, dogru. Pc de de durum boyle ama, guncel ve orijinal bir oyun alirsaniz onlarda gercekten pahali. Ps4 u gec aldigim icin eski oyunlari yeni oynayabiliyorum, shadow of morder, second son, vs. Eski olduklari icin de fiyatlari da uygun. İnternette gidip gelmeler yasiyorsaniz tavsiyem, tabi imkaniniz varsa ps4 un internet baglantisini lan uzerinden yapin, wifi kullanmayin. Ben battlefront ya da bf4 oynadigim zamanlar wifi kullanmiyorum. Lan uzerinden oynadigimda hic bir sikinti ile karsilasmadim.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı