PlayStation 4 Pro oyunlarda fan sesi çok geliyor

dragonfly

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
ÖĞRENCİ
PS4 Pro'yu açıp 10 dakika oyun oynadıktan sonra fan sesi çok fazla artıyor ve cihaz fazla miktarda artıyor. Bu durum normal mi, değilse nasıl düzelir?

Son düzenleyen: Moderatör:
PS4 Pro'yu açıp 10 dakika oyun oynadıktan sonra fan sesi çok fazla artıyor ve cihaz fazla miktarda artıyor. Bu durum normal mi, değilse nasıl düzelir?
Hocam ps4 pro satıp Xbox series s alabilirsiniz, yaklaşık 1 senedir kullanıyorum yanına kulağımı koyduğumda bile ses gelmiyor.

Hocam dikkat edin oynarken camları kapayın uçup gitmesin😄
Hocam ps4 pro satıp Xbox series s alabilirsiniz, yaklaşık 1 senedir kullanıyorum yanına kulağımı koyduğumda bile ses gelmiyor.
Belki özel oyunları oynuyordur hocam. Evet series s daha mantıklı ama konu bu değil hocam konu dışı dahil etmeyin.

2.el mi satın aldınız yoksa önceden beri sizin mi? Temizlik yapılması gerekiyor. Aksi takdirde düzelmesi imkansız.

Sadece toz alımı mı yoksa termal macun değişimi gibi şeyler mi?

Hocam PS4 Pro satıp Xbox Series S alabilirsiniz, yaklaşık 1 senedir kullanıyorum yanına kulağımı koyduğumda bile ses gelmiyor.

Özel oyunları oynuyorum.

Hocam Pro kullanmış ve senede iki kere temizlemiş biri olarak yazıyorum. 71xx serisi idi cihazım, kullandığım termal macum mx4. Ama ne yaparsam yapayım sessiz oyun oynayamadım :) Oyunun ağırlığına bağlı olarak ses fan sesi de artıyor. Ama pik noktasını Last of us 2 de görmüştüm. Tv nin sesini baya açmama rağmen fan sesini zor bastırıyordum :)

Geri
Yukarı