PlayStation 4 Pro vs Xbox Series S

mehmettuysz

Centipat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba herkese. Daha önce PS özel oyunlarını oynamadım bu yüzden 2.el PS4 Slim veya Pro almak istiyorum. Oyunları PS+Deluxe ile oynayacağım lakin sıfır ve yeni nesil olması sebebiyle Series S aklımı karıştırıyor ama Game Pass'de beğendiğim çok oyun yok. Sadece yeni nesil olduğu için tercih etmem gerekir mi?

Bence kesinlikle Series S alın. Çok daha güçlü, yeni nesil. Çıkacak bir sürü oyun var. Bir süre sonra bu oyunlar PlayStation 4'e gelmeyecek.

Çok daha güçlü olduğunu biliyorum ama daha kayda değer oyun yok yeni çıkcaklarda PC'ye de çıkacak, 1-2 yıla belki bilgisayarda alabilirim.

4 Pro diyorum, Series S yeni nesil olsa da artık Game Pass rakibi sistem PlayStation tarafında da var. Ayrıca Xbox tarafında beğendiğiniz oyun olmadığını yazmışsınız, o zaman Xbox almanın bir mantığı yok. 🙂

Şu anlık özel oyunları oynamak istiyorum, ama Series S'de çok güçlü ve gelecekte işime yarıcayak bir konsol Online vb oyun oynamak istersem.

Bilgisayar alacaksanız PS oyunları bir süre sonra PC'ye geliyor zaten, sizde o zamana PC alacağınızı söylüyorsunuz. PS 4 Series S'e göre kısa ömürlü. Bence Series S alın.

Bilgisayar alacaksanız PS oyunları bir süre sonra PC'ye geliyor zaten, sizde o zamana PC alacağınızı söylüyorsunuz. PS 4 Series S'e göre kısa ömürlü. Bence Series S alın.

Evet sizin dediğiniz de doğru ama konsol alırsam bilgisayarı ancak 1-2 yıla kadar alabilirim o zamana kadar da yaklaşık 4500 liraya PS4 Pro alıp özel oyunları bitiririm.

Öncelikle merhaba herkese. Daha önce PS özel oyunlarını oynamadım bu yüzden 2.el PS4 Slim veya Pro almak istiyorum. Oyunları PS+Deluxe ile oynayacağım lakin sıfır ve yeni nesil olması sebebiyle Series S aklımı karıştırıyor ama Game Pass'de beğendiğim çok oyun yok. Sadece yeni nesil olduğu için tercih etmem gerekir mi?
Ne tarz oyun sevdiğinize bağlı. Ben Xbox tarafını çok sevemiyorum PS oyunları daha hoşuma gidiyor o yüzden PS alırdım.

Yeni konular

Geri
Yukarı