Xbox Series S vs PlayStation 4

efe00817

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RYZEN 5600H GTX 1650 8GB RAM
Yakın zamanda ikinci el olarak konsol alacağım. PS4 almak istiyordum ama konsolun 2013'te çıktığını ve desteğinin bitmek üzere olduğu aklıma geldi. Sizce Xbox Series S'mi yoksa PS4'mü almalıyım?

Xbox almanızı öneririm, insanlar PS4 lerini hızla elden çıkarmaya çalışıyor bu aralar. Hem Xbox'da Gamepass desteği de var.

Eskimiş ve desteği kesilecek bir konsol mu yoksa Starfield'ı 2K 30 FPS açacak yeni bir konsol mu? 8. jenerasyon bir konsola yatırım yapmak mantıksız. Bu yüzden Xbox Series S derim.

Hocam Series S çok daha güçlü ve yeni nesil bir konsol. Oyun fiyatları olarak da daha avantajlı diyebiliriz. Eğer özel oyun takıntınız varsa PS4 almaya değer TLOU, GoW ve Uncharted gibi efsane yapımlar var.

PC'ye de geliyor bunlar. Çok oynamak isterse Boosteroid üzerinden oynayabilir. Bu oyunlar yüzünden eski bir konsol alınmaz.

Eskimiş ve desteği kesilecek bir konsol mu yoksa Starfield'ı 2K 30 FPS açacak yeni bir konsol mu? 8. jenerasyon bir konsola yatırım yapmak mantıksız. Bu yüzden Xbox Series S derim.

PC'ye de geliyor bunlar. Çok oynamak isterse Boosteroid üzerinden oynayabilir. Bu oyunlar yüzünden eski bir konsol alınmaz.
Biliyorum, ama birkaç kez karşılaşmıştım sırf özel oyun için PS4 almak isteyenlerle o yüzden özellikle belirttim.

Yeni konular

Geri
Yukarı