PlayStation 4 Slim alınır mı?

ByAdam

Hectopat
Arkadaşlar bütçem PS4 Slim almaya yetiyor. Slim ile Pro arasında yaklaşık 1000 TL fark var. Bu farkı ödemeye değer mi? Hikaye odaklı olsun, FPS oyunları olsun, spor oyunları olsun çeşitli oyunlar oynayacağım. PS 4 Slim'de donma kasma gibi sorunlar okudum ne kadar doğru? İlla ki Pro almam mı lazım? Aydınlatırsanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Valla hocam Slim sahibiyim 1 senedir. Şimdiye kadar çok oyun oynadım ne bir kasma bir donma yaşamadım. Ha ama bazı oyunlar ilk çıkışında sorunlu oluyor Days Gone mesela zamanla düzeltildi yamalarla. Açıkcası PS5 bu kadar yaklaşmışken Pro alınmaması taraftarıyım. Sonuçta Sony'nin açıklamasına göre PS4'e ve Pro'ya özel oyun olmayacak.

Slim ile ilgili birçok ısınma ve donma sorunu var internette dolaşan. Bence Pro'ya şu zamanda o kadar para verme. 5 modelini beklerim dersen tabii. 4K TV yoksa zaten Pro'nun tam bir manası kalmıyor. Normal modelini alabilirsiniz ve bütçeniz el verirse 5'i bekleyebilirsiniz.

Valla hocam Slim sahibiyim 1 senedir. Şimdiye kadar çok oyun oynadım ne bir kasma bir donma yaşamadım. Ha ama bazı oyunlar ilk çıkışında sorunlu oluyor Days Gone mesela zamanla düzeltildi yamalarla. Açıkcası PS5 bu kadar yaklaşmışken Pro alınmaması taraftarıyım. Sonuçta Sony'nin açıklamasına göre PS4'e ve Pro'ya özel oyun olmayacak.
Hocam şuana kadar oyunların hepsini bilgisayardan oynadım. Ben de playstation 5 i bekliyorum.Vakti gelince onuda alabilirim.Şuana kadar hiç konsol sahibi olmadım.Ps4 özel oyunlara baya heves ettim ve ps5 çıkmadan oynamak istiyorum.Asıl alma amacım bu.Elimdede 1080p televizyon var.

Hocam şuana kadar oyunların hepsini bilgisayardan oynadım. Ben de playstation 5 i bekliyorum.Vakti gelince onuda alabilirim.Şuana kadar hiç konsol sahibi olmadım.Ps4 özel oyunlara baya heves ettim ve ps5 çıkmadan oynamak istiyorum.Asıl alma amacım bu.Elimdede 1080p televizyon var.
PS5 alacaksanız ama PS4 sahibi de olmak istiyorsanız slim'den başka kasa düşünmeyin zaten TV'niz 1080pymiş.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı