PlayStation 4 Slim alınır mı?

hacimantvv

Hectopat
Yer
İstanbul / Başakşehir
Daha fazla  
PlayStation 4 Pro bütçemi aşıyor. Slim alabilirim ama size sormak istiyorum. Alınır mı? Lütfen Series S al falan demeyin. Ben de istiyorum onu almak ama malum fiyatları belli.

Son düzenleyen: Moderatör:
PlayStation 4 Pro bütçemi aşıyor. Slim alabilirim ama size sormak istiyorum. Alınır mı? Lütfen Series S al falan demeyin. Ben de istiyorum onu almak ama malum fiyatları belli.
Eğer PS4 exclusive (özel) oyunlarını seviyorsanız kaçırmayın şu anda alın derim. Ülkenin gidiyor olduğu yer hiç hoş değil ve bekledikçe fiyatı katlanacak. Slim versiyonunu kullanıyorum ve PRO isle abartılacak bir farkı yok. Her oyunda sabit 30 FPS alıyorsun emin ol. PRO'nun tek farkı birazcık daha iyi bir görüntü kalitesi sunabilmesi. Gönül rahatlığıyla alabilirsin.

Daha önce deneyimledim ve 30 FPS çok kasıyor gibi geliyordu bana. Ben almak konusunda kararsızım ama siz takıntı etmeyecekseniz ve exclusive oyunları deneyimlemek istiyorsanız alınır tabii ki.

Eğer PS4 exclusive (özel) oyunlarını seviyorsanız kaçırmayın şu anda alın derim. Ülkenin gidiyor olduğu yer hiç hoş değil ve bekledikçe fiyatı katlanacak. Slim versiyonunu kullanıyorum ve Pro isle abartılacak bir farkı yok. Her oyunda sabit 30 FPS alıyorsun emin ol. Pro'nun tek farkı birazcık daha iyi bir görüntü kalitesi sunabilmesi. Gönül rahatlığıyla alabilirsin.

Her oyunda sabit 30 FPS vermiyor. GTA Online, HZD aklıma gelen oyunlardan bazıları. 30'un altında.

Series S fiyatı uçtu gitti. PS4'ün üzerine biraz daha konulup alınamıyor maalesef arkadaşlar. PS4 Slim değerinde oldukça alınabilir. 30 FPS Gamepad ile pürüzsüz deneyim sunar. Çok da kaliteli oyunlar oynarsın.

Her oyunda sabit 30 FPS vermiyor. GTA Online, HZD aklıma gelen oyunlardan bazıları. 30'un altında.
GTA Online oynamadığım için bilmiyorum ama HZD'yi daha yeni oynadım fazla olmadı. 30 FPS altına hiç düşmüyor. Belki son gelen güncellemelerle de düzelmiş olabilir ama şu anda oyun gayet stabil çalışıyor.

Geri
Yukarı