PlayStation 4 Slim alınır mı?

PS5 alacaksanız ama PS4 sahibi de olmak istiyorsanız slim'den başka kasa düşünmeyin zaten TV'niz 1080pymiş.
Aynen öyle ps5 kesinlikle alacağım. Zaten 1 sene sonra çıkıyor.Bir anda konsola heves ettim.O zaman ben slim kasayı alayım ve ps5 çıkana kadar güzel olan ps4e özel oyunları bitireyim.Aklımdaki soru işaretlerini giderip bilgilendirdiğin için teşekkürler 👍

Hocam şuana kadar oyunların hepsini bilgisayardan oynadım. Ben de playstation 5 i bekliyorum.Vakti gelince onuda alabilirim.Şuana kadar hiç konsol sahibi olmadım.Ps4 özel oyunlara baya heves ettim ve ps5 çıkmadan oynamak istiyorum.Asıl alma amacım bu.Elimdede 1080p televizyon var.
Bende sizin gibiydim hiç aklımda bile yoktu konsol. Oynayamam rahat edemem diyordum bilgisayar daha iyi diyordum. Sonra bi aldım şimdi konsolda keyif yaparak oynamanın zevki bambaşkaymış onu öğrendim. Birde özel oyunları için konuşmak gerekirse o kadar harika ki gerçekten film tadında oynuyorsunuz. TV'inizde 1080p Slim alın bir sorun yaşamazsınız. Sorunlu sürümler yeni sürümlerle düzeltildi zaten. Benim aldığımda ne bi fan sesi ne bi donma ne bi ısınma sorunu yaşadım. Pro 4K TV'iniz yok gereksiz. Olsa bile PS5 bu kadar yakın iken yatırım yapmak mantıksız.

Arkadaşlar hepiniz ps5 i bekleyin demişsiniz ama öyle 3 5 bişelere çıkmıyacak ps 5 sony ürünlerni genellikle 899 799 bandında çıkardı (dolar) ama bu yıl ordada bi fiyat artışına gidilecek gibi yani 949 dolardan çıkarsa 999 dolardan çıkıp 12500 tlye satılan iphone 11 prolar gibi olacak demek istediğim ps5 11000 13000 bandında çıkması bekleniyor anlık ps4 kolu bile 300 ken üzerinden 5 yıl geçmesine rağmen kollarda 1000 tlnin altında çıkmayacak onun dışında oyunlarda alışılmadık teknolojiler ve insanı iyice oyunların içine alan bi sistem daha interaktif bi sistem uygulanacak red dead redemption ın 469 tl ye çıktığı bu dönemde ps5 için red dead redemptin 3 ü 1000 tl sayabilirsiniz yani şuanda ps5 i beklemek ps4 yerine biraz hayal olur ( iyi forumlar dilerim )

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı